Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Поява в Україні лікарень нового формату: Зеленський анонсував старт нового проєкту

Поява в Україні лікарень нового формату: Зеленський анонсував старт нового проєктуПоточного року в Україні запустять проєкт, який передбачає будівництво лікарень нового формату, котрі відповідатимуть рівню європейських клінік, заявив президент України Володимир Зеленський.
 
Про це він сказав під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника України в Києві.
 
За словами Глави держави, це буде одним з кроків на шляху до якісної медичної інфраструктури в країні.
 
«Лікарні, однаково комфортні як для пацієнта, так і для лікаря. Робота в сучасних закладах, за сучасними методиками, на сучасному обладнанні. Де ніщо не заважає зосередитись на головному: лікувати людей і рятувати життя. Власне, робити те, заради чого молодь пішла в цю професію, а люди з багаторічним досвідом у ній залишаються. Лікар має боротися з хворобою, а не з проблемами побуту, як-от старі ліфти, незручні ліжка, застаріле обладнання чи комунікації», – зазначив Президент.
 
Міністерство охорони здоров’я вже розпочало проводити комплексний аналіз обласних клінічних та дитячих лікарень для формування технічного завдання для розробки проєктно-кошторисної документації. 
 
“Нам критично важливо оновити застарілу матеріально-технічну базу лікарень. Зараз ми доукомплектовуємо побудовані в рамках програми Президента України “Велике будівництво” приймальні відділення. Далі переходимо на обласні клінічні та обласні дитячі лікарні. Це не буде скрізь створення з нуля – ми проведемо комплексний аналіз кожного регіону – і точково інвестуємо в те, що потрібно для того, щоб використовуючи наявний потенціал закладів довести їх до рівня європейських клінік – обладнання, нові корпуси, комунікації, в залежності від потреб” - заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 
 
Також президент України постановив Кабінету Міністрів України опрацювати під час підготовки проєкту закону про Державний бюджет України на 2022 рік питання підвищення заробітних плат для медичних працівників.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники