Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Сертифікати вакцинації проти COVID-19: чи матиме Україна європейський аналог?

Сертифікати вакцинації проти COVID-19: чи матиме Україна європейський аналог?Україна матиме аналогічні європейським сертифікати вакцинації проти COVID-19. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.
 
«Українські сертифікати матимуть всю необхідну інформацію про вакцинацію, яку прогнозовано вимагатимуть країни Європейського Союзу та ВООЗ», – зазначив Степанов.
 
Міністр наголосив, що кінцевого переліку вимог до паспортів вакцинації в ЄС поки немає, триває робота й українські фахівці перебувають у постійному діалозі з європейськими колегами.
 
Водночас команда МОЗ разом із Міністерством цифрової трансформації розробила відповідне програмне забезпечення, яке дозволятиме отримувати сертифікати в режимі онлайн. 
 
Планується, що сертифікати вакцинації з’являться в Україні вже з 1 липня 2021 року. Водночас міністр охорони здоров’я вкотре закликав політиків не маніпулювати інформацією щодо процесу вакцинації в Україні. Всі вакцини, які використовують в Україні, сертифіковані або перебувають на розгляді ВООЗ та ЕМА.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм