Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: проведення перевірки вакцинальної кампанії у регіонах

МОЗ: проведення перевірки вакцинальної кампанії у регіонахМіністерство охорони здоров'я з наступного тижня почне здійснювати візити до регіонів із метою контролю за вакцинальною кампанією проти COVID-19. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час пресбрифінгу в Києві.

"З наступного тижня розпочнуться моніторингові візити до областей України, метою яких є проаналізувати стан проведення вакцинальної кампанії. Оскільки дуже часто з'являються повідомлення або про відмову робити щеплення без декларації, або про вакцинацію людей, які не передбачені дорожньою картою. Кожен конкретний випадок порушення алгоритмів розглядатимуть у Міністерстві охорони здоров'я", - сказав він.
 
Ляшко додав, що з початку кампанії в Україні проти COVID-19 здійснили 822,196 тис. вакцинацій, із них за четвер - 37,967 тис.
 
"Щеплення вакциною AstraZeneca Covishield отримали 480,564 тис. осіб, вакциною CoronaVac компанії Sinovac Biotech - 67,143 тис. осіб, вакциною Pfizer - 48,774 тис. осіб, вакциною AstraZeneca SKBio - 225,289 тис. осіб", - зауважив він.
 
Також було зазначено, що вакцинація другими дозами розпочнеться 9 травня для тих, хто з 18 квітня вакцинувалася препаратом Pfizer, 11 травня для тих, хто вакцинувався CoronaVac із 13 квітня, і 19 травня для тих, хто вакцинувався AstraZeneca Covishield з 24 лютого.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники