Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

НСЗУ: отримання безоплатної медичної допомоги при гепатиті C

НСЗУ: отримання безоплатної медичної допомоги при гепатиті CГепатит C являє собою захворювання, спричинене вірусом, який може передаватися через кров від однієї людини до іншої. Вірус гепатиту C передається через кров. Хвороба, в основному, вражає печінку з наступним розвитком фіброзу, цирозу та раку органу. 

При розвитку симптомів гепатиту C або контакту з кров’ю чи  біологічними рідинами іншої людини, слід звернутися до лікаря, з яким укладена декларація. Тестування швидкими тестами на вірусний гепатит C входить до безоплатного пакета медичних послуг на первинній ланці.
 
За потреби сімейний лікар, терапевт чи педіатр призначить необхідні обстеження та випише направлення до профільного спеціаліста (лікаря-інфекціоніста чи гастроентеролога). Отримати консультацію безоплатно та пройти додаткові обстеження пацієнт зможе у закладі, що підписав з НСЗУ договір на амбулаторну допомогу та має потрібних фахівців. Лише фахівець може правильно визначити діагноз, ступінь пошкодження печінки й тяжкість перебігу, а відтак призначати лікування.
 
Сьогодні існують ефективні ліки проти вірусного гепатиту C. І майже 90% пацієнтів, які отримують лікування, повністю одужує.
 
В Україні лікарські засоби для лікування вірусного гепатиту C закуповують за кошти  державного бюджету централізовано за програмами Міністерства охорони здоров’я. Пацієнти отримують їх безоплатно, якщо мають призначену лікуючим лікарем схему лікування.
 
Консультації інших спеціалістів та потрібні обстеження чи аналізи пацієнт може отримати у закладах, що мають договір на амбулаторну допомогу і відповідних фахівців та обладнання. 
 
Якщо з якихось медичних причин пацієнту потрібне лікування у стаціонарі, за направленням, він отримає його безоплатно у тих закладах, які мають договір з НСЗУ на стаціонарну допомогу.
 
Програма медичних гарантій покриває усі основні види медичної допомоги, яка потрібна пацієнту, незалежно від того з яким захворюванням чи скаргами він звертається до медичного закладу. 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники