Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

МОЗ: медичні заклади повинні забезпечити повну готовність до запуску електронних лікарняних

МОЗ: медичні заклади повинні забезпечити повну готовність до запуску електронних лікарнянихМіністерство охорони здоров'я закликає медзаклади забезпечити повну готовність до запуску електронних лікарняних. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер на пресбрифінгу в Києві сьогодні 28 квітня. 

"Минулого тижня МОЗ оновило дані в розрізі регіонів щодо стану готовності повного переходу медзакладів на електронні лікарняні та відмови від паперових бланків. Ми бачимо загальну позитивну динаміку, але я хотів би звернути увагу регіонів, де забезпечена часткова готовність, зокрема Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та Києва, - закликаю медзаклади під'єднатися до системи eHealth у найкоротші терміни", - сказав він.
 
Заступник міністра додав, що медичні інформаційні системи працюють над створенням спеціального функціонала для видачі електронних лікарняних.
Крім того, МОЗ опрацювало й відправило на узгодження центральних органів влади наказ про деякі питання формування та видачі медичних висновків про тимчасову непрацездатність.
 
"Ми очікуємо затвердження цього порядку. Він стане останнім нормативним документом, який дасть змогу повністю запустити в Україні роботу електронних лікарняних", - сказав Кучер.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники