Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Захист медичних працівників має забезпечити безперебійне надання екстреної медичної допомоги: МОЗ

Захист медичних працівників має забезпечити безперебійне надання екстреної медичної допомоги: МОЗЗ метою забезпечення безперебійного надання екстреної медичної допомоги важливо максимально захистити кожного медичного працівника. 
Так дорожньою картою МОЗ передбачив щеплення медиків вже під час першого етапу вакцинації. Також розпочалося поступове та стабільне збільшення фінансування екстреної медицини для покращення умов праці лікарів та забезпечення їм гідної оплати праці. 
 
Про це під час онлайн-конференції «Вакцинація від COVID-19 як передумова спроможності медичної системи. COVID-19 і екстрена медична допомога в Україні» повідомила перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як.
 
«Екстрена медична допомога сьогодні – це ключова ланка медицини. Від того наскільки якісно та оперативно вона буде надана, залежить життя пацієнтів. Працівники екстреної медичної допомоги сьогодні перебувають на передовій боротьби із коронавірусною хворобою. Вся система несе велике навантаження, та ми робимо все можливе, аби допомогу надавали безперебійно всім людям, які її потребують. Для цього найперше маємо захистити наших медиків», – зазначила заступниця міністра.
 
За словами Садов’як розпочалося оновлення спеціалізованого автопарку для екстреної медичної допомоги. Протягом 2020 року централізовано закупили більше як 400 машин. Крім того, Центри екстреної медичної допомоги в межах Програми медичних гарантій отримали шість машин. Робота з покращення автопарку й надалі триває.

Заступниця міністра звернула увагу, що МОЗ постійно працює над тим, щоб підвищити якість надання екстреної медичної допомоги. Фахівці відомства разом з експертами галузі розробляють та актуалізують протоколи надання допомоги відповідно до сучасних результатів досліджень. На сьогодні за деякими нозологіями вже розробили маршрути пацієнта, своєю чергою це якісно впливає на лікування і життя людини.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники