Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Вичерпання можливостей медичної системи України: коментарі Степанова

Вичерпання можливостей медичної системи України: коментарі Степанова Можливості медичної системи в Україні вичерпалися. Кількість ліжок з киснем для пацієнтів, хворих на коронавірус COVID-19, досягла максимуму.
Про це очільник українського МОЗ Максим Степанов повідомив під час брифінгу 6 квітня. За його словами, кількість нових випадків та смертей продовжує зростати.
Він зауважив, що кількість смертельних випадків зросла на 400 у порівнянні з попереднім тижнем. Протягом 29 березня – 4 квітня COVID-19 підхопили 103 497 тисячі українців.
 
Станом на 6 квітня в українських медзакладах перебуває понад 47 тисяч хворих. При цьому, у країні максимально збільшили кількість ліжок із киснем – до 67 тисяч.
“Це межа – збільшувати далі нікуди, адже інші хвороби не робили канікул. Статистика досить сумна”, – наголосив Степанов.
 
Й звернув увагу також й на те, що вже 11 областей – у червоній зоні карантину. Загальна завантаженість ліжок із киснем по країні становить приблизно 58%.
Найбільш напружену ситуацію наразі спостерігають у Києві, а також Хмельницькій, Миколаївській та Житомирській областях.
 
Зазначимо, що згідно з даними РНБО, станом на 6 квітня у країні підтвердили 1 769 164 випадки коронавірусу. Від ускладнень хвороби померли 35 017 людей. Одужали 1 362 379 пацієнтів.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники