Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Умови для появи в українців “COVID-паспортів”

Умови для появи в українців “COVID-паспортів” На сьогодні у Євросоюзі немає одностайної думки щодо впровадження так званих “COVID-паспортів” для перетину кордону. Поява таких документів у українців можлива, якщо це стане вимогою ЄС для потрапляння на його територію.
Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький. При цьому він зазначив, що Україна обов'язково робитиме електронний реєстр вакцинації.
 
“Навіть у країнах ЄС ще немає одностайної думки про те, чи вводити (covid-паспорти – ред.). Наприклад, Франція сперечається з цього приводу. Я точно можу вас запевнити, що Україна робитиме електронний реєстр вакцинації, це дуже важливо для країни”, - заявив Радуцький.
 
Щодо "ковідних паспортів" нардеп висловив упевненість, що це не будуть паперові паспорти.
 
“Якщо ЄС вимагатиме від громадян України підтвердження вакцинації, у нас Мінцифри уже практично застосовує додаток “Дія”. Думаю, в електронному вигляді в додаток буде вноситись інформація про вакцину. Уже з цього роблять… що буде цілий завод, витрачати гроші на паспорти. Якщо це буде вимога ЄС, щоб туди потрапити, то ми ж не можемо позбавити своїх громадян можливості подорожувати світом”, - зазначив парламентарій.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники