Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Попри інцидент з добровольцями у США відновлять випробування вакцини від COVID-19

Попри інцидент з добровольцями у США відновлять випробування вакцини від COVID-19Johnson & Johnson раніше зупинили випробування вакцини від коронавірусу, адже в одного з учасників було виявлено захворювання. 
За словами джерел ЗМІ, цей чоловік переніс інсульт. Він не був викликаний застосуванням нової вакцини.
Постраждалий, який переніс інсульт, раніше входив до групи випробовуваних, яким зробили експериментальне щеплення. Особам, включеним до другої групи, ввели плацебо. За відомостями журналістів, інсульт «міг бути викликаний інфекцією».
 
FDA (Департамент санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США) дозволив відновити випробування вакцини від коронавірусу компаніям AstraZeneca (британсько-шведська) та Johnson & Johnson (американська). Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела і документи.
Обидві компанії зупинили випробування вакцин (яке вже перебувало на етапі дослідів на людях – добровольцях), коли у двох піддослідних несподівано погіршився стан здоров'я.
 
FDA завершило розслідування обох випадків. Підсумок такий: зв'язку між введенням вакцини та появою симптомів не виявлено, хоча такий зв'язок і не можна виключити. 
 
Тести та дослідження можуть відновити вже на цьому тижні. Johnson & Johnson планує виробити понад 1 млрд доз вакцини до кінця 2021 року. 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники