Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Всесвітній день здоров'я в умовах пандемії COVID-19

Всесвітній день здоров'я в умовах пандемії COVID-197 квітня щорічно відзначається Всесвітній день здоров'я. Його роль стає особливо символічною в даний час, коли в світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19. Що ж це за день і коли його почали відзначати?

Всесвітній день здоров'я почали святкувати 7 квітня 1950 року. За 2 роки до цього, 7 квітня 1948 року, почав діяти Статут Всесвітньої організації охорони здоров'я. Сьогодні цей день - це спосіб зайвий раз звернути увагу людей на їхнє здоров'я.

Всесвітній день здоров'я під час пандемії COVID-19 - це привід згадати про героїчну працю наших медиків, які зараз знаходяться на передовій. Їх потрібно підтримати і морально, і матеріально, адже саме медичний персонал знаходиться в найпершій групі ризику в питанні зараження будь-якими інфекційними захворюваннями, зокрема і коронавірусом COVID-19. Потрібно зробити все, щоб забезпечити їх достатньою кількістю якісних засобів індивідуального захисту.

Всесвітній день здоров'я - це скоріше не про хвороби, а про їх попередження. Адже превентивні заходи - кращий спосіб не допустити захворювання. Здоровий спосіб життя, правильне харчування, своєчасне звернення за медичною допомогою - основа профілактики всіх хвороб.

Коронавірус COVID-19 рано чи пізно відступить, але з боротьби з ним людство має зробити важливі уроки. Не варто недооцінювати небезпеку хвороб, потрібно вчасно лікувати хронічні захворювання, піклуватися про здоров'я старшого покоління і безпеку медичного персоналу. Будьте здорові!

Автор: Ольга Купріянова


Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники