Медичне перевезення «МедТаксі»: як травмованого моряка транспортували із Франції в Україну

Пацієнта забирали з лікарні в місті Руан, що знаходиться неподалік Парижу, і транспортували до Львова. Перевезення зумовлене серйозними травмами – на чоловіка впала кришка люка на кораблі. В результаті – пневмоторакс легень, зламані та роздроблені кості тазу, ниркова недостатність. В такому стані авіаперевезення заборонені.
Пацієнт переніс 4 операції з реконструкції кісток тазу та стегна. Характер травм серйозний, потребує довготривалого лікування. Його пацієнт міг отримати або в рідній країні, або в державі, яка має необхідні міжнародні домовленості щодо лікування. Такою країною виявилась Україна. У Франції воно коштувало б занадто дорого.

Пацієнт, чоловік приблизно 60 років, з самого початку був в тяжкому стані. Він працював в морі з 20 років, і, отримавши таку серйозну травму в такому віці, дуже занепав духом. Погіршувала ситуацію відсутність спілкування протягом 1, 5 місяців, які він провів у Франції.
Спочатку чоловік був у вкрай депресивному стані: тяжкість ситуації призвела до появи думок про небажання жити. Чоловік, який прослужив в морі 40 років, плакав — таким його побачила бригада «МедТаксі» вперше.
Вони взяли на себе моральну підтримку пацієнта. Фельдшер вів підбадьорюючі розмови, потроху вселяючи оптимізм в пацієнта. З кожним кілометром моральний стан чоловіка покращувався. Якщо при виїзді з Руану він лише лежав, то, під’їжджаючи до львівської лікарні, перемістився в положення напівсидячи.
Читайте також: Как транспортировать лежачего больного
Для пацієнта перетин кордону з Україною був дуже довгоочікуваною подією. Як тільки автомобіль служби медичних перевезень перетнув кордон, чоловік відчув себе вдома, далось взнаки спільне минуле двох країн, які були у складі СРСР.
В лікарні Львова пацієнта вже чекали, йому відразу ж провели детальний огляд и призначили необхідні діагностичні тести. Служба медичних перевезень чекає одуження пацієнта, щоб доставити його додому в Баку.
Азербайджанська судноплавна компанія довго шукала підходящу службу для перевезення, и довго проводила переговори з службою «МедТаксі». Андрій Юрійович: «Нас вибрали, тому що ми надаємо:
- відкриту і зрозумілу інформацію на офіційній сторінці в мережі - http://medtaxi.com.ua/;
- співпрацю через офіційний договір, який зараз сприймається більш як виключення, а не як правило;
- валютний рахунок.
Також ми беремо на себе додаткову відповідальність.» МедТаксі вели переговори зі страховою компанією та закладами охорони здоров’я. Вони розробили оптимальну логістичну схему перевезення. В сумі це забезпечило успішну поїздку, позитивний результат для пацієнта і судноплавної компанії.
Автор: Інна Зарицька
© Медичний портал Здоров-Інфо
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на zdorov-info.com.ua обов'язкове
Новые статьи:
- Чому дорослим важливо вакцинуватись: обов’язкові та рекомендовані щеплення
- Не всі водойми безпечні: де в Україні можна купатися, а де – заборонено
- Розширений неонатальний скринінг в Україні: як перші результати формують сталу систему діагностики
- Е-рецепт в Україні: що потрібно знати пацієнтам у 2025 році?
- МОЗ провело п’ятиденну експертну місію TAIEX щодо регулювання косметичної продукції
Также интересно посмотреть:
- Нацслужба здоровья объявила о заключении договоров с медучреждениями
- Розглядається можливість ліцензування суб’єктів, котрі взаємодіють з донорською кров’ю
- Первая спецклиника диагностики и лечения ВИЧ открыта в Одессе
- Миколаївські новатори створили обладнання, яке допоможе рятувати життя немовлятам
- Черкаські соціальні працівники забезпечують супровід хворих у медичних закладах