Перевозка больных

Медичне обладнання в ITMED

Джамала: "Сходи до мамолога - збережи життя"

Сходи до мамолога - збережи життяВідома українська співачка Джамала - зірка жовтня в соціальному проекті «Обіцяй собі берегти себе», ініційованому Благодійним фондом «Квітна».

Переможниця Євробачення 2016 звернулася до всіх українок із закликом «Сходи до мамолога - збережи життя» і нагадала про те, наскільки важливо дбати про своє здоров'я, любити себе і регулярно проходити обстеження молочної залози.

Жовтень - місяць боротьби з раком молочної залози, і весь світ спрямовує всі зусилля, щоб врятувати жінок від цієї недуги. Саме в цьому місяці ми підготували кілька сюрпризів від наших зірок в рамках проекту «Обіцяй собі берегти себе». І скоро про них розповімо.

Нагадаємо, що «Обіцяй собі берегти себе» — соціальна кампанія, покликана привернути увагу громадськості до проблеми раку молочної залози в Україні. Головна мета проекту — здорова і щаслива українка. Врятувати одне життя — значить врятувати все людство. Але рятувати інших потрібно, почавши з себе. Саме тому проект і носить назву: Обіцяй собі берегти себе.

Участь у ньому вже взяли і продовжують брати відомі українські жінки. Наші зірки власним прикладом показують, що важливо берегти себе і проходити обстеження. Це не страшно, це потрібно робити регулярно і всім. Кожна з учасниць проекту — кумир для тієї чи іншої українки, тому їх меседжі часто працюють краще, ніж рекомендації лікарів.

Проект уже підтримали:

  • Василіса Фролова — теле-радіоведуча;
  • Анна Різатдінова — бронзовий призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики;
  • Аніта Луценко — телеведуча, тренер-мотиватор;
  • Марина Поплавська — актриса Дизель Шоу;
  • Даша Малахова — телеведуча, ресторатор;
  • Габріелла Массанга — телеведуча;
  • Марічка Падалко — ведуча телеканалу 1+1;
  • Іріша Блохіна — телеведуча, тренер збірної України з художньої гімнастики.

Завдяки соціальній кампанії Благодійний Фонд «Квітна» має намір допомогти кожному українцю усвідомити особисту відповідальність за своє здоров’я і сформувати культуру профілактики раку молочної залози. В Україні дуже низький рівень поінформованості про РМЗ. Про цю хворобу соромляться і бояться говорити, про неї намагаються мовчати. Необхідно глобально і загальнонаціонального підняти питання захворювання, а головне — профілактики раку молочної залози і його ранньої діагностики.


Медична платформа

Медичні меблі в ITMED