Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Регулярність, якість і унікальність контенту - запорука успішного розвитку бізнесу.

Регулярність, якість і унікальність контенту - запорука успішного розвитку бізнесуУявіть собі, що інтернет - це гігантський мегаполіс, а ваш сайт - це ваш будинок. І, як і в звичайному будинку, в якому живуть люди, на сайті теж все повинно бути зроблено так, щоб відчувати себе максимально комфортно.

Продовжуючи аналогію, контент (інформаційне наповнення сайту) - це сукупність поглядів, смаків і уподобань, побажань і пропозицій, які поділяють люди, які проживають в будинку. Від того, наскільки зрозуміло для навколишніх ці люди сформулювали свої думки, залежить кількість постійних гостей конкретного будинку.

Регулярне оновлення контенту (публікація нових матеріалів) підтримує інтерес постійних відвідувачів і залучає нових.
Необхідно навчитися дивитися на свої статті так само, як це робить людина. Саме тому, пишіть тексти з орієнтацією на максимальну зручність для користувача і забезпечення йому широкого і інформативної відповіді на запит, який, власне, і привів його на вашу статтю.
 
Замість щільності ключових слів і інших застарілих метрик, тепер основну роль грають
  • актуальність контенту,
  • повнота розкриття теми
  • реальна цінність, яку стаття забезпечує людям.
Чим більше унікальних і якісних статей ви публікуєте, тим вище буде відвідуваність вашого сайту і вашої клініки. Тексти повинні бути структуровані, зображення - оптимізовані, а питання, якому присвячена стаття, - повністю розкриватися в вашому матеріалі.
 

Правильно вибирайте майданчики в інтернеті для розміщення ваших статей.
 

До правильного майданчика відноситься Медичний портал України ЗДОРОВ-ІНФО - один з найбільших спеціалізованих порталів України за відвідуваністю. Аудиторія наших читачів - це люди, яких цікавлять здоровий спосіб життя, новини в області профілактики, лікування і реабілітації, конкретна інформація щодо вирішення проблеми зі здоров'ям.
 
Якщо у вас є інформація для статті, але з якоїсь причини ви не можете написати її самостійно, ми пропонуємо послугу з написання рекламної статті нашим редакційним відділом.
 
Прийміть рішення і повідомте нам. Ми вам підкажемо, звернемо вашу увагу і допоможемо на кожному з етапів. Тільки спільна робота дає хороший результат.
 
Дізнатися детально про те,
  • як розмістити готову статтю,
  • які умови розміщення статті,
  • яка рекомендована структура статті,
  • які переваги рекламної статті
Ви зможете на сторінці Рекламна стаття.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники