Перевозка больных

Яку важливу функцію виконують будинки престарілих

Яку важливу функцію виконують будинки престарілихСучасні будинки престарілих – це більше, ніж просто установи, які надають медичний догляд та доглядають за літніми людьми.  Ми завітали у один із сучасних приватних пансіонатів https://rodnoy-dom.kh.ua/. Можемо сказати, що це повноцінні комплекси, де бабусі та дідусі ведуть активний спосіб життя, спілкуються, мають змогу займатися улюбленими хобі. Без таких закладів у нинішніх реаліях не обійтись, адже ритм життя кожної людини та сім’ї вимагає чимало часу на роботу та побутові клопоти. І не кожен має змогу доглядати за літнім родичем вдома. Та й не завжди це можливо через медичні показання.

Будинки престарілих – запорука комфортної старості

Літній вік завжди супроводжується захворюваннями та поганим самопочуттям. А інколи людина втрачає можливість вести повноцінне життя через хронічні хвороби, втрату певних функцій. Тому самостійно вже не можна впоратись із звичайними побутовими речами та завданнями. А у деяких випадках особа потребує постійного медичного нагляду та процедур, для яких потрібно постійно знаходитись у лікарні. Але ж не можливо завжди знаходитись у стінах медичних установ.

Будинки літніх людей пропонують своїм підопічним максимально комфортні умови для проживання, які включають в себе й медичні послуги. Тобто, такий заклад поєднує у собі переваги санаторію чи готелю із сучасним медичним центром.

Які медпослуги пропонують приватні будинки для літніх людей:
 • Реабілітація після травм та хвороб.
 • Фізіотерапія.
 • Контроль основних фізіологічних показників.
 • Створення дієтичного меню.
 • Невідкладна медична допомога.
Догляд за людиною похилого віку передбачає велику його частину віддати саме під вирішення цього завдання. Тому дуже часто пансіонат стає єдиним виходом для сім’ї, яка хоче забезпечити родичу гідний догляд, безпеку та комфорт.

Коли без послуг пансіонату для літніх людей не обійтися:
 1. Реабілітація після травм чи операцій. У літньому віці процес відновлення суттєво затягується. Цьому сприяє й те, що організм старіє, слабшає і не здатен швидко повернутися до нормальної життєдіяльності. Особливо якщо людина перенесла серйозний перелом, інсульт чи інфаркт.
 2. Захворювання, що потребують постійного медичного догляду. Щоб стежити за станом здоров'я літнього родича, надавати йому допомогу та підтримку, потрібна профільна освіта та весь ваш вільний час. Тож у домашніх умовах вирішити проблему неможливо. Доглядальниця - теж не варіант, якщо ще потрібна спеціальна апаратура, спостереження різних фахівців. Приватні будинки для людей похилого віку обладнані всім необхідним, а в його штаті є лікарі різного напрямку.
У приватних закладах піклуються про те, щоб люди похилого віку отримували своєчасну медичну допомогу, нагляд, лікування. Так ви будете впевнені, що не станеться непоправного, адже ваш родич не залишиться наодинці у критичний момент.


Пансіонат для літніх людей більше, ніж медустанова

Приватні будинки для людей похилого віку руйнують усі стереотипи, які склалися про подібні заклади раніше.

Їх можна порівняти із сучасними готелями чи санаторіями, де створені всі умови для комфортного відпочинку:
 1. Кваліфікований медичний персонал – фахівці не просто доглядають старих людей. Вони створюють необхідний затишок та комфорт, адже вміють правильно з ними спілкуватися.
 2. Сучасні умови проживання – тут немає гнітючої атмосфери, старого ремонту чи меблів. Тільки затишок та комфорт, який так необхідний для гарного самопочуття та спокою. Людина може жити як у окремій кімнаті, так і у спільній із декількома людьми.
 3. Смачне та різноманітне харчування – меню можна підібрати не лише залежно від медичних показань. Також тут враховують особисті уподобання людини.
 4. Відсутність обмежень щодо відвідувань – відвідати близьку людину можна у будь-який зручний момент.  Достатньо заздалегідь попередити про свій візит – і провести день разом, якщо у вас є така можливість. Це величезний плюс, адже так у людей похилого віку немає відчуття ізоляції.
 5. Цікаве дозвілля – пансіонати піклуються не тільки про фізичне, а й душевне здоров’я літніх людей. Різноманітні гуртки, концерти, спілкування з однодумцями, спорт – все це робить життя цікавішим.
Саме такий заклад стає єдиним виходом для сімей, де родич потребує особливих умов проживання. Це свого роду компроміс, адже літня людина отримує гідні умови для життя, а її близькі не будуть жертвувати заради цього особистим життям чи кар’єрою.

Данный материал публикуется на условиях договора на размещение рекламных материалов. Ответственность за достоверность содержания несут авторы статейных материалов. Редакция портала "Здоров-инфо" не несет ответственности за достоверность содержания статей, суждения и мнения авторов.

Медична платформа

Медичні меблі в ITMED