Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Економте до 25% на аптечних товарах у вересні з акцією «Косимо ціни»

Економте до 25% на аптечних товарах у вересні з акцією «Косимо ціни» З 01 серпня роботизизовані аптеки знижують ціни. Вони проводять акцію «Косимо ціни»*, яка триватиме до 30 вересня поточного року включно. Впродовж цього часу покупці купують лікарські засоби, медичні вироби, засоби гігієни, дієтичні добавки за зниженими цінами.

Фармбренди «Аптека Копійка», «Благодія», «Аптека АНЦ» пропонують зекономити до 25% під час здійснення важливих покупок. Про розміри знижок та перелік пропозицій можна запитати провізорів.

Роботизовані аптеки допомагають економити не тільки гроші, а й час. Там товари на полицях шукають спеціальні помічники – PharmBot. Аптечні роботи встигають за 7 секунд. Вони не помиляються, можуть одночасно віддавати провізорам кілька упаковок. А ще покупці мають можливість зробити попереднє замовлення телефоном, щоб потрібний товар дочекався в найближчій аптеці. За допомогою довідки можна дізнатись про аналоги й отримати загальну інформацію. Зателефонуйте за коротким номером 5900, щоб замовити товар та пізніше забрати його в місці продажу.

У вересні фармбренди «Аптека Копійка», «Благодія», «Аптека АНЦ» знижують ціни до 25%. Вони косять ціни на товари, які допомагають підтримувати здоров’я, слідкувати за гігієною дорослих і малюків, підвищувати імунітет.

Про повний перелік акційних пропозицій можна запитати у провізорів роботизованих аптек. Вони можуть надати кваліфіковану консультацію, не відволікаючись на викладання й пошук товару, адже цими завданнями займається не людина, а PharmBot.

Якщо ви поїхали у відрядження чи на відпочинок та випадково забули про потрібні аптечні товари, не переживайте. Акція діє на території всієї України. Можете придбати необхідні товари у найближчій роботизованій аптеці зі знижкою до 25%.


Нагадуємо, акція «Косимо ціни» продовжується з 01 серпня по 30 вересня 2019 року. Вона допомагає зекономити до 25% на потрібних товарах. Пропозиція діє майже два тижні, але не залишайте важливі покупки на потім.
 
*Інформацію про ціну на товар до та після застосування знижки, співвідношення до попередньої ціни реалізації, асортимент продукції, на який надаються знижки, а також відсоток знижки можна дізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації на акційний товар до 25%.
 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники