Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo

VIII МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА МЕДИЧНОГО ТА ОЗДОРОВЧОГО ТУРИЗМУ, SPA&WELLNESS - HEALTHCARE TRAVEL EXPO11-12 червня 2019 рокуу виставковому центрі ACCO International відбудеться головний галузевий захід, який об'єднає лідерів медичного і оздоровчого туризму України, а також зарубіжжя. Виставка стане платформою для активної взаємодії та співпраці між гравцями ринку медичного туризму на професійному рівні. Насичена бізнес-програма заходів та В2В BUYERS MEETING відкриють нові горизонти для розвитку та просування медичних послуг на міжнародному та внутрішньому ринках.
 
У цьому році головним нововведенням виставки стане МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ (IMTC)– унікальна платформа для обміну досвідом в лікуванні багатьох захворювань між зарубіжними та вітчизняними медичними центрами та клініками. Це місце зустрічі і активної взаємодії гравців ринку медичного туризму, це нові можливості розвитку і просування медичних послуг в Україні і за кордоном.
 
Організатори заходу: компанія LMT, MPE (Medical Professional Events)

Співорганізатор та Ексклюзивний Міжнародний Партнер: Empati Group

За сприяння Української Асоціації Медичного Туризму

Офіційна підтримка: Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, НМАПО імені П. Л. Шупика
 
Генеральний інформаційний партнер: 
IMTJ.
 
Експозиційна частина виставки буде представлена колективними стендами Австрії, Угорщини, Грузії, Індії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Південної Кореї, а також представниками багатьох інших країн.
 
Новітні медичні технології та інноваційні розробки лікування пацієнтів продемонструють провідні українські та зарубіжні медичні центри. 

РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ:

1. ВИЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
Учасники: міністерства, посольства, відомства; зарубіжні медичні центри, приватні клініки; центри кардіології та кардіохірургії; онкологічні центри; центри ортопедії і травматології; офтальмологічні клініки; центри гінекології та акушерства; центри медичної реабілітації; агентства медичного туризму; зарубіжні медичні асоціації, медичні кластери.
 
2. В'ЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
Учасники: державні органи; українські медичні центри, приватні клініки; центри репродуктивної медицини; стоматологічні центри; клініки офтальмології; центри естетичної медицини, косметології; клініки пластичної хірургії; агентства медичного туризму; медичні асоціації.
 
3. ОЗДОРОВЧИЙ ТУРИЗМ
Учасники: санаторії, термальні курорти України та зарубіжжя; SPA і Wellness-центри.
 
4. СУПУТНІ ПОСЛУГИ
Учасники: авіа та транспортні компанії; туроператори і турагентства; страхові компанії; юридичні компанії; банки і фінансові установи; консалтингові та маркетингові компанії; спеціалізовані ЗМІ.
 
5. Медицина-Demo Zone
Учасники: IT-послуги для медичних установ; виробники обладнання та витратних матеріалів для стоматологічної галузі; репродуктивних клінік; акушерсько-гінекологічних клінік, центрів офтальмології; косметологічних центрів і клінік естетичної медицини; центрів пластичної хірургії; лазери, обладнання для ортопедії, реабілітації.

НАПРЯМИ КОНГРЕСУ (IMTC) *

• ВИЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
• В'ЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
• ОЗДОРОВЧИЙ ТУРИЗМ
• СУЧАСНІ СТАНДАРТИ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
• ЗАХОДИ З НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ І ОБМІНУ ДОСВІДОМ ЗАКОРДОННИХ І ВІТЧИЗНЯНИХ КЛІНІК У ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: ОНКОЛОГІЯ, ОФТАЛЬМОЛОГІЯ, ХІРУРГІЯ, СТОМАТОЛОГІЯ, ЕСТЕТИЧНА МЕДИЦИНА, КАРДІОЛОГІЯ, РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА ТА БАГАТЬОХ ІНШИХ

* Кількість заходів для лікарів-фахівців буде збільшуватися з урахуванням побажань зарубіжних і вітчизняних компаній - експонентів.
 
11 і 12 червня в рамках виставки відбудеться В2В BUYERS MEETING – безкоштовна програма зустрічей B2B для зареєстрованих учасників виставки з байєрами медичного туризму Європи, СНД і України.
 
Розширюйте географію своїх можливостей, знайомлячись з ключовими гравцями ринку, зацікавленими у співпраці саме з ВАМИ.
 
Вхід на виставку –вільний, за умови попередньої реєстрації. http://www.htexpo.com.ua/poluchit-priglasitelnyy
 
Чекаємо на Вас 11-12 червня 2019 року у виставковому центрі ACCO International Expo Center (Україна, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна) 

Додаткова інформація:


З питань участі у виставці:                    З питань участі в Конгресі:
Тел .: +380 (44) 206-10-15                        Тел.: +380 (44) 526-92-91
Моб .: +38 (097) 720-64-40                        Моб. +380 (67) 770-32-36
E-mail: info@htexpo.com.ua                      +380 (95) 858-30-96
                                                                E-mail: ceo@mpe.com.ua   
 
WWW.HTEXPO.COM.UA
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники