Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Міжнародні практичні вебінари в Києві 24 листопада 2017 за участі провідних хірургів України та Ізраїлю

24 листопада 2017 року, на базі  клініки  Valikhnovski Surgery Institute в межах Київського Глобального Хірургічного Конгресу, пройдуть два міжнародні практичні вебінари:

«Загальні принципи реконструкції м’яких тканин. On-line операція: Реконструктивна хірургія воєнної  травми обличчя» 
о 10:00 годині за київським часом.

«Роботизована хірургія: минуле, теперішнє і майбутнє. Робот Da VINCI – 3 унікальні операції «очима хірурга»
об 11:00 годині за київським часом. 

 
Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА
 

 
Запрошуємо лікарів: пластичних  хірургів, воєнних хірургів, торакальних хірургів, ортопедів, травматологів, хірургів загальної практики, анестезіологів, реабілітологів, студентів медичних навчальних закладів, прийняти участь у вебінарі «Загальні принципи реконструкцвї м’яких тканин». Та лікарів: онкологів, онко-хірургів, онко-хірургів урологів, урологів, гематологів, радіологів, онко-хірургів гінекологів, гінекологів, хірургів загальної практики, сімейних лікарів, дитячіх лікарів: хірургів, онкологів, урологів, гематологів, педіатрів, студентів медичних навчальних закладів.
 
Вебінари проводять:
M.D. ROSTYSLAV VALIKHNOVSKYYM.D. ROSTYSLAV VALIKHNOVSKYY - Заслужений лікар України, Кандидат медичних наук, політичний та суспільний діяч. Віце-президент Всеукраїнської Асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ),  Засновник і керівник Медичного центру «Valikhnovski Surgery Institute» в Києві з 1998 року.
M.D. LEONID KOGAN M.D. LEONID KOGAN - Кандидат медичних наук, Директор відділення пластичної та опікової хірургії, MC Galilee Medical Center, Nagaria, Israel. Член міжнародної Асоціації пластичної та естетичної хірургіі- ISAPS, почесний член Ізраїльської Асоціації пластичних хірургів.
На практичному вебінарі Доктор Коган презентую методи і підходи лікування пацієнтів з пошкодженнями верхніх та нижніх кінцівок з оскольчастими переломами, дефектами м’яких тканей, судинних уражень і травматичними ампутаціями.

Будуть розглянуті протоколи лікування починаючи з  діагностики, первинної обрабки рани, реконструктивна хірургія судинного втручання, пересадка шкіри, віддалених та місних лоскутів на судинній ножці, з використанням мікрохірургії та протоколів лікування сучасними ліками. Стосовно хворих з опіками, буде продемонстрована техніка обстеження в шоковій палаті, техніка первинної стабілізації, відновлення балансу рідини і ескартомії при циркулярних опіках.  Будуть запропоновані протоколи лікування раньої некректомії з використанням замінників шкіри (гомотрасплантат), антибіотикотерапії і антибактеріальної терапії і антибактеріальної терапії.

Друга частина вебінару - це on-line операція постраждалого в ході воєнних дій в зоні АТО, яка буде проведена під керівництвом Доктора Валіхновського Ростислава Любомировича - одного з найвідоміших україньких пластичних хірургів сучасності.

Програма вебінару:
1. Система надання першої невідкладної допомоги в GMC. 
2. Екстрена та планова реконструкція м’яких тканин.
3. Реконструкція нижніх та верхніх кінцівок.  
4. Екстрена та планова реконструкція обличя.
5. Опіки, протоколи лікування.
6. Комбіноване лікування політравмы.
Операція:  «Реконструктивна хірургія воєнної  травми обличчя»
 
M.D. DAVID KAKIASHVILIM.D. DAVID KAKIASHVILI - Директор департаменту урологічної онкології, Директор департаменту роботизованої хірургії, Заступник Директора відділення урології. Rambam Health Care Campus, Haifa, Israel. Провідний спеціаліст Ізраїлю, володар титулу «Людина року в медицині», автор численних статей. Володар ліцензії Американського товариства онкоурології (SUO).

На практичному вебінарі лікарі ознайомляться з міжнародними протоколами роботизованної хірургії. Будуть презентовані високої складності операції, які були проведені за допомогою робота da Vinci, і записані в форматі «очима хірурга».
Доктор Какіашвілі детально прокоментує продемонстровані операції та розповість про обладнання та матеріали, які він використовує в своїй практиці.
Будуть розглянуті окремі випадки лікування пацієнтів, підходи та техніки. 

Програма вебінару: 
1.Роботизована хірургія, області застосування.
2.Роботизована радикальна простатектомія: онкологічні та функціональні результати.
3.Роботизована радикальна простатектомія після первинної невдалої радіотерапії Протоколи лікування.
Операція: «Радикальна простатектомія»
4.Дитяча роботизована хірургія.
Операція «Корекція структури сечоводу у дітей»
5.Роботизована хірургія нирок і сечового міхура.
Операція: «Роботизована хірургія нирок і сечового міхура»
 

Додаткова інформація стосовно вебінарів: 
 
т. +380 50 444 3144
e-mail: mp@israelmc.com
 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники