У результаті перевірок було скасовано понад 200 рішень МСЕК щодо посадовців

Згідно з цим планом, Міністерство охорони здоров’я створило спільну з правоохоронцями міжвідомчу робочу групу з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) щодо встановлення інвалідності посадовим особам державних органів.
Група, відповідно до інформації СБУ, ДБР та Офісу Генерального прокурора, сформувала перелік із 2636 справ посадових осіб з понад 70 державних органів для перевірки. Серед них 31 % (816 осіб) – справи працівників Державної митної служби, 20 % (518 осіб) – працівники Державної податкової служби України та 17 % (448 осіб) – працівники органів прокуратури та інші.
Перегляд справ посадовців здійснюється експертами Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України у м. Дніпро.
“Прозорість і справедливість оцінювання повсякденного функціонування – принципи, які ми впроваджуємо на всіх рівнях. Це стосується і реформування системи загалом, і перевірок обґрунтованості рішень посадовців, як це зазначено у рішенні РНБО, зокрема. Маємо проміжні результати перевірок щодо сформованого раніше переліку справ, які потребують уваги. Фахівці вже опрацювали 1359 справ посадових осіб: 281 рішення МСЕК скасовано, у 232 випадках змінено групу інвалідності або термін рішення, ще майже 500 людей викликано на огляд. Перелік осіб, справи яких підлягають перегляду, постійно збільшується у міру надходження додаткових даних від представників правоохоронних органів. Перевірки тривають. Наша мета – забезпечити, щоб підтримку отримували лише ті, хто дійсно її потребує. Це питання не лише права, але й соціальної справедливості”, - розповів Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України.
Новые статьи:
- МОЗ: оголошено тендер на будівельні роботи Охматдиту
- Аптечному бізнесу буде представлено перелік населених пунктів, які потребують мобільні аптеки – Ляшко
- МОЗ: оприлюднення проєкту наказу щодо нових санітарних вимог до аптек
- МОЗ: розгляд оновленого законопроєкту про медичні вироби
- Встановлення інвалідності за кордоном: як відбувається процедура?
Также интересно посмотреть:
- Запровадження в Україні оновленої системи трансплантації тканин
- Для медичних працівників буде запропонована нова модель атестації
- Впровадження коефіцієнта звернень: що необхідно знати надавачам первинної медичної допомоги?
- МОЗ затвердило нові протоколи із ведення бойових травм
- МОЗ: створення Національного каталогу цін