Перевозка больных

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Чи працюють сьогодні фармацевтичні підприємства? Коментарі МОЗ

Чи працюють сьогодні фармацевтичні підприємства? Коментарі МОЗНайбільші фармацевтичні виробники продовжують працювати стабільно та отримувати необхідну сировину з Європи. Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда.

«Фактично всі найбільші підприємства зараз працюють. Хтось почав працювати вже з четвертого дня війни, хтось - з другого тижня. Але навіть зупинка фармацевтичного заводу не означає, що ліки з нього перестають їхати до дистриб'юторів і до аптек. Зараз фармвиробники працюють досить стабільно, сировина продовжує їхати», – відзначив Олександр Комаріда.
 
За словами першого заступника, сировина для виготовлення ліків надходить через європейські хаби, навіть якщо українські виробники мають прямі контракти з виробниками сировини. Нині інгредієнти надходять через Польщу, Румунію, а далі – автотранспортом до України.
 
Водночас Олександр Комаріда відзначив, що говорити про те зменшилося чи збільшилося виробництво наразі рано. Для того, щоб зробити якісний аналіз, потрібно взяти дані хоча б за другий квартал. Якщо говорити про перший квартал, то він абсолютно не показовий, бо тоді майже два місяці був мирний час.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники