Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Бюджет на 2022 рік: яка заробітна плата передбачена для лікарів?

Бюджет на 2022 рік: яка заробітна плата передбачена для лікарів?Верховна Рада України прийняла проєкт Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», підготовлений Кабінетом Міністрів України. 

У бюджеті на 2022 рік передбачено кошти для встановлення базового рівня заробітної плати для лікарів на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень – для  середніх медичних працівників, як вимагає указ Президента України Володимира Зеленського. У порівнянні з 2021 роком оплата пакетів медичних послуг за програмою медичних гарантій збільшена на 33,8 млрд грн.
 
“Вперше за роки незалежності у бюджеті, а не на словах, врахована ринкова заробітна плата медичним працівникам, як того вимагає указ Президента України Володимира Зеленського. Так, базовий рівень заробітної плати у 2022 році у лікарів буде 20 тисяч гривень, у середніх медичних працівників – 13,5 тисячі, – коментує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. – У бюджеті передбачено збільшення коштів для програми медичних гарантій, закупівлі нового обладнання як для лікарень, так і для лабораторій, реконструкції 48 багатопрофільних клінічних лікарень, розвитку біокластеру, проведення трансплантацій, на вакцину від COVID-19 та інше”. 
 
Також у бюджеті передбачено низку видатків на охорону здоров’я в Україні, зокрема, виплати працівникам закладів охорони здоров’я у зв’язку з переїздом на нове місце роботи, перекваліфікацією під час формування спроможної мережі госпітальних округів – 100 млн грн.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм