Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Заборгованість перед медичними працівниками: Зеленський пригрозив чиновникам звільненням

Заборгованість перед медичними працівниками: Зеленський пригрозив чиновникам звільненнямПрезидент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності жорсткої персональної відповідальності чиновників, аж до звільнення, у зв’язку із заборгованістю перед медичними працівниками, які перебувають передовій боротьби з пандемією COVID-19.

Як передає пресслужба Офісу глави держави, про це він заявив на селекторній нараді під головуванням глави держави.
 
Зокрема, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко доповів президенту щодо ситуації з виявленою заборгованістю перед медичними працівниками, яка виникла за квітень-травень.
Зеленський зауважив на питанні необхідності жорсткої персональної відповідальності чиновників за невиплати лікарям, і поставив завдання у найкоротший термін ліквідувати заборгованість.
 
«Ця ситуація неприпустима для сучасної цивілізованої країни, особливо зараз, коли лікарі – на передовій боротьби з пандемією», – зазначив він.
 
Глава держави закликав очільника уряду Дениса Шмигаля та міністра охорони здоров’я взяти це питання під контроль.
 
Відмітимо, що з 1 вересня 2020 року запроваджено доплати усім медичним працівникам у розмірі: 3 тис. 500 грн — лікарям, 2 тис. 500 — середньому медперсоналу та 1 тис. 250 — молодшому медперсоналу. Медикам, які лікують хворих на COVID-19, має виплачуватись до 300% надбавки до зарплати.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм