Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Чи планується в Україні вакцинація проти COVID-19 для підлітків?

Чи планується в Україні вакцинація проти COVID-19 для підлітків?Керівник МОЗ Віктор Ляшко не виключив, що в майбутньому в країні від коронавірусної інфекції почнуть робити щеплення підліткам. 

Так міністр охорони здоров’я зауважив, що зараз в Україні вакцинують громадян старше 18 років, оскільки в інструкціях до вакцин вказано, що випробування препаратів проводилося на людях віком 18+.
 
За його словами, наразі вже закінчилися клінічні випробування. 
 
«Кажуть і про 15, і про 12 років і старше, що вакцина ефективна і безпечна, але поки що Україна користується реєстраційними матеріалами, які є, в них написано «від 18 років», – сказав Віктор Ляшко.
 
Він зауважив, що поки вакцинують тільки доросле населення, але вікова група буде розширена і на підлітків. 
 
Нагадаємо, наприкінці травня Європейське агентство лікарських засобів (EMA) рекомендувало імунізувати підлітків від COVID-19 вакциною виробництва Pfizer.
Своєю чергою український спеціаліст Андрій Волянський називав декілька причин, чому країни вирішили вакцинувати підлітків, не дивлячись на появу інформації про побічні ефекти після щеплення.
 
Наприклад, в Ізраїлі пропонували робити дітям тільки одну вакцину проти COVID-19 замість двох. В країні розглядають можливість введення однієї дози, щоб уникнути побічних ефектів, при цьому зберегти ефективність щеплення.
 
В США у травні з’явилася інформація, що у підлітків та деяких молодих людей, які вакцинувалися від коронавірусної інфекції, почалися проблеми із серцем. Дані про такі випадки вивчали Американські центри контролю та профілактики захворювань.
 
При цьому вже  на початку червня Єврокомісія погодила застосування вакцини проти коронавірусної інфекції для щеплення дітей віком від 12 до 15 років препаратом від компаній BioNTech/Pfizer.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники