Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

“Ковідні” лікарні отримають засоби індивідуального захисту: деталі

“Ковідні” лікарні отримають засоби індивідуального захисту: деталіПротягом 10 днів українські лікарні, що надають допомогу хворим на  COVID-19, отримають засоби індивідуального захисту.
 
Це відбулося в рамках механізму цивільного захисту Європейського Союзу від Бельгії та Бельгійської групи швидкого реагування з надання першої допомоги та підтримки (B-FAST). В Міністерстві охорони здоров'я України вже розподілили отримані 1 963 000 хірургічних масок та 500 000 респіраторів (маски KN95) по ковідних стаціонарах. 
 
"Україна та ЄС об'єднують зусилля та разом протидіють пандемії, бо наша спільна мета - якомога швидше повернутись до звичного життя. Поруч із нарощуванням темпів вакцинації, ми посилюємо й нашу готовність до реагування на COVID-19. Захист лікарів є одним із головних компонентів успішної протидії хворобі”, - зазначив заступник міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. 
 
Сьогоднішню партію засобів індивідуального захисту, відповідно до запиту України до Механізму цивільного захисту Європейського Союзу, надіслали із Бельгії. Вартість гуманітарної допомоги оцінюється у  2,3 млн євро. 
 
Відмітимо, що механізм цивільного захисту Європейського Союзу є найбільшою у світі системою надання міжнародної координаційної оперативної допомоги при надзвичайних ситуаціях. 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм