Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Відновлення планових операцій в Україні: деталі

Відновлення планових операцій в Україні: деталіЧастина державних лікарень не будуть приймати хворих на COVID-19 та відновлять надання планової медичної допомоги.
 
Про це повідомив очільник Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко під час години запитань до уряду у Верховній Раді. За його словами, це стало можливим завдяки стабілізації епідемічної ситуації в країні.
 
Тим часом МОЗ визначає перелік лікарень, які працюють з ковідними хворими, а решта медзаклади повернуться до звичного режиму роботи.
  
“Ми два тижні дискутували з керівниками закладів охорони здоров'я, з департаментами охорони здоров'я, і визначили перелік лікарень, в які госпіталізуються на цьому етапі в першій хвилі хворі з коронавірусною хворобою, а всі решта лікарень повинні відновити надання планової допомоги іншим хворим”, - відмітив очільник МОЗ.
 
В Україні двічі забороняли планові госпіталізації – під час осіннього та весняного спалаху коронавірусу.
Міністр додав, що під час спалахів понад 50% від усього ліжкового фонду, який є в розпорядженні закладів охорони здоров'я, віддали під хворих на COVID-19.
 
Нагадаємо, що з лютого в країні були заборонені планові госпіталізації, крім надання допомоги вагітним, онкохворим, паліативної допомоги в стаціонарних умовах і закладах національного рівня і проведення інших невідкладних і термінових госпіталізацій.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм