Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Державна стратегія розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020—2023 роки: подробиці

Державна стратегія розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020—2023 роки: подробиціМіністерством охорони здоров’я України затверджено план заходів щодо реалізації Державної стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020—2023 роки. 
Реалізація цих заходів дасть можливість досягти цільових показників із підвищення ефективності лікування туберкульозу, зменшення смертності та подолання епідемії туберкульозу в Україні. План заходів визначає чіткі та конкретні завдання на виконання Стратегії, індикатори до них та  відповідальних виконавців.
 
“Особливу увагу приділено питанню реабілітації та соціального супроводу хворих на туберкульоз. Зокрема, передбачається напрацювання дієвого механізму залучення місцевих служб соціального захисту населення, неурядових організацій та центрів зайнятості. Тобто, підхід до соціальної підтримки та медичної реабілітації хворого на туберкульоз має відбуватися відповідно до індивідуальних потреб людини”, - зазначив заступник Міністра охорони здоров'я, Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
 
Так до першочергових кроків на 2021 рік визначено:
  • забезпечення безперервності лікування та діагностики туберкульозу в умовах реагування на виклики, пов’язані з коронавірусною хворобою (COVID-19); 
  • створення системи єдиних регіональних фтизіопульмонологічних центрів та обладнаних усім необхідним кабінетів районних фтизіатрів із доступом до КТ та новітніх методів діагностики;
  • забезпечення відповідності матеріально-технічної бази регіональних фтизіопульмонологічних центрів вимогам стандарту з інфекційного контролю для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на туберкульоз.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники