Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Медичні працівники будуть вакцинуватися проти грипу державним коштом

Медичні працівники будуть вакцинуватися проти грипу державним коштом Перша партія вакцин проти грипу вже постачається в Україну. 
 
МОЗ забезпечить заклади охорони здоров’я безоплатними вакцинами проти грипу у кількості 40 тисяч доз для щеплення осіб з груп ризику, зокрема медичних працівників. Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов на щоденному брифінгу.
 
«У бюджеті передбачені відповідні кошти, і ми зараз закуповуємо вакцини проти грипу для того, щоб провести імунізацію осіб з груп ризику, зокрема наших медичних працівників, які в тому числі працюють з хворими на COVID-19», – зазначив Максим Степанов.
 
Також очільник МОЗ підкреслив,  Міністерство охорони здоров’я під час підготовки до епідсезону домовлялося з виробниками вакцин щодо збільшення кількості доз. Тому цьогоріч світові виробники планують поставити в Україну понад 650 тисяч доз. Перші її партії уже отримують аптечні мережі та лікарні.
 
Зокрема, в Україну завозяться вакцини «Ваксигрип Тетра» виробника «Санофі», вакцини «Джісі Флю» виробника «Грін Кросс Корпорейшн» (Південна Корея) та вакцини виробника «Абботт Біолоджікалз Б.В.» (Нідерланди). Імпортери обіцяють здійснити постачу протягом жовтня-листопада. 
 
Зазначимо, минулого року в Україні проти грипу вакцинувалося 238 079 осіб  (0,6% населення).
Головний санлікар закликав українців вакцинуватися від грипу, щоб уникнути поєднання з COVID-19.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники