Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Якщо для вступу в перший клас вимагають довідку про щеплення, потрібно скаржитись

Довідка про 100% вакцинацію для вступу до школи не потрібнаУ школах Запоріжжя почали приймати документи дітей, що будуть у вересні йти в перший клас, при цьому вимагають мати довідку про 100% вакцинацію дитини. Якщо такого документу немає, то дитині відмовляють у праві ходити саме в цю школу.

Цікаво те, що дітей зі 100% вакцинацією досить мало. Причин цьому декілька. По-перше, в країні певний час деякі вакцини були просто відсутні, по-друге – під час епідемій багато батьків не бажають проводити своїй дитині вакцинацію.

Міністерство освіти і науки України прокоментувало ситуацію. Насправді, для вступу в перший клас довідку про вакцинацію можуть просити. Але недостатня кількість вакцинацій не причина для відмови прийняти документи. Міністерство роз’яснює, що довідки про щеплення шкільному медику потрібні для того, щоб тримати під контролем здоров’я дитини.

Якщо ж батьки стикаються з відмовою прийняти документи для вступу в школу без довідки про 100% вакцинацію, вони мають право і повинні вимагати у директора письмову відмову. Цей документ стане доказом того, що дитині перешкоджають скористатись правом на зарахування до навчального закладу. Його потрібно представити управлінню чи департаменту освіти.

Автор: Інна Зарицька
© Медичний портал Здоров-Інфо
При використанні матеріалів статті активне гіперпосилання на zdorov-info.com.ua обов'язкове
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники