Перевозка больных

Медичне обладнання

МОЗ: створення робочої групи з питань охорони психічного здоров’я

МОЗ: створення робочої групи з питань охорони психічного здоров’яУ Міністерстві охорони здоров’я України створили робочу групу у складі Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Про це йдеться в наказі МОЗ України № 1052  від 20.06.2022.
 
Відзначається, що робоча група — консультативно-дорадчий орган МОЗ, утворений на постійній основі. У задачі учасників входить, зокрема, формування пропозицій і опрацювання проєктів нормативно-правових актів щодо удосконалення надання психологічної допомоги та охорони психічного здоров'я населення України. 
 
До затвердженого складу робочої групи увійшли 26 фахівців: представники МОЗ, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОЗ, а також експерти, в тому числі міжнародні, та науковці. Усі фахівці, залучені до Робочої групи, здійснюють свою діяльність на громадських засадах.
 
Створення робочої групи є одним із перших інституційних кроків на шляху реалізації Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Офісом першої леді, Міністерством охорони здоров‘я України та партнерами.
Перша робоча зустріч Робочої групи з питань охорони психічного здоров’я запланована на 30 червня 2022 р.

Медична платформа