Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Очільник МОЗ розповів про кількість вакцинованого населення: деталі

Очільник МОЗ розповів про кількість вакцинованого населення: деталіСтаном на сьогодні в Україні від COVID-19 повністю вакциновано вже 38% дорослого населення.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу.
 
"В Україні вже 16 регіонів, у яких вакциновано понад 40% дорослих українців принаймні однією дозою. І 6 регіонів, в яких поний курс щеплень закінчили вже понад 40% мешканців", - заявив міністр.
 
За його словами, за останній тиждень до лідерів - міста Київ, де вакциновано принаймні однією дозою 66,9%, Київської (55%), Полтавської (50,8%) та Дніпропетровської (48,9%) областей - додалися ще Черкаська з показниками 46,7% та Сумська області.
 
"В цілому по країні повністю вакциновано вже 38% дорослого населення та принаймні однією дозою - 44,2%", - додав Ляшко.
 
Ляшко закликав українців вакцинуватися, щоб підготуватися до нової хвилі коронавірусної хвороби. За словами Ляшко, не зважаючи на те, що в Україні четвертий тиждень триває спад захворюваності на COVID-19 (за тиждень кількість виявлених випадків захворюваності на COVID-19 зменшилася на 15%, госпіталізацій — на 13%), епідемія коронавірусної хвороби ще не завершилась.
 
"Від імені всіх медиків України прошу всіх, хто ще не вакцинувався, - зробити це якомога скоріше. Це буде ваш внесок у підготовку до нової хвилі коронавірусної хвороби", - заявив міністр.
 
Крім того, він нагадав, що відсьогодні почали діяти нові карантинні правила, зокрема для відвідування громадських закладів, театрів, кіно, кафе, ресторанів, спортзалів, готелів тощо.
 
"Торкнуться вони у першу чергу невакцинованих українців. Тому усі, хто не отримав перше щеплення чи пропустив час другого, зробіть це якнайшвидше, щоб не відчувати обмежень та бути захищеним від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби", - наголосив очільник МОЗ.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм