Куди вноситимуть дані про вакцинацію дітей проти COVID-19?

За словами голови Національної групи експертів з імунізації Федора Лапія, про COVID-сертифікат або свідоцтво про вакцинацію поки мова не йде.
Зараз в Україні вже можна вільно прищеплювати від COVID-19 дітей старше 12 років. Раніше дозволяли вакцинувати тільки підлітків з груп ризику.
Щоб зробити щеплення треба отримати направлення від педіатра. Вибрати вакцину не можна, дітям поки що будуть колоти тільки Pfizer.
Лапій пояснив, що дозвіл на вакцинацію дали, тому що серед дітей теж є випадки тяжкого перебігу хвороби та смерті. Досвід щеплень від COVID-19 показує, що це безпечно.
Нагадаємо, що в Україні дозволили прищеплювати від COVID-19 дітей 12+. Всіх охочих, а не тільки тих, хто належить до груп ризику, як було раніше. Дітей прищеплюють тільки Pfizer й потрібно мати направлення педіатра.
Новые статьи:
- Пацієнтів змушували платити за ендопротезування: НСЗУ перевірить лікарні
- Уряд посилює підтримку прифронтових медзакладів та звільнених з полону українців
- В Україні відкривають першу магістерську програму з терапії мови та мовлення
- В Україні розбудовують сучасну систему ментального здоров’я: результати та нові проєкти
- Уряд збільшив фінансування складних операцій у межах Програми медгарантій
Также интересно посмотреть:
- Чому сімейні лікарі не виписуватимуть рецепи для пацієнтів з розладами психіки?
- Евакуація пацієнтів в одеській COVID-лікарні через брак кисню: деталі
- Чи існує ймовірність колапсу медичної системи? Коментарі Радуцького
- МОЗ: дозвіл на вакцинацію проти COVID-19 дітей віком від 12 років
- НСЗУ: збільшення тарифу для лікарень за надання допомоги пацієнтам з COVID-19