Перевозка больных

Медичне обладнання в ITMED

Досі не відомо хто очолить НСЗУ: оголошення про новий конкурс

Досі не відомо хто очолить НСЗУ: оголошення про новий конкурсХто стане головою Національної служби здоров'я України – досі невідомо. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко не зміг визначитися з кандидатурою.
 
Ця посада дійсно важлива, адже НСЗУ – головний розпорядник грошей, якими фінансують медичну систему України. Про це сам Ляшко написав у фейсбуці.
 
"Не зміг із першої спроби визначитися з потенційним очільником Національної служби здоров'я України!" – зізнався глава МОЗ Віктор Ляшко.
 
За його словами, відбулися співбесіди з кандидатами, після чого ситуацію обговорили у міністерстві.
 
Заступники міністра погодилися з керівником одноголосно, і вирішили попросити Кабінет Міністрів призначити новий конкурс.
 
В МОЗ на співбесіді були Вадим Арістов та Тетяна Бойко. Однак Віктор Ляшко вважає, що їм "було б складно та зарано" керувати НСЗУ.
 
Нагадаємо, за міністра Максима Степанова також проводили конкурс на посаду глави НСЗУ, і також дійшли до етапу співбесід. Тоді визначитися з новим головою також не вдалося.
 
Відмічається, що глава НСЗУ є важливою посадою, адже Національна служба здоров'я України фінансує всю медичну систему (оплачує послуги для пацієнтів, розподіляє гроші між медичними закладами, виплачує лікарням гроші тощо).

Медична платформа

Медичні меблі в ITMED