Запуск бета-тестування COVID-сертифікатів в "Дії": подробиці про запис

Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров у Facebook.
Він повідомив, що бета-тест стартує 1 липня: у ньому може взяти участь кожен охочий, хто отримав дві дози вакцини від COVID-19 на території України, усі тестувальники отримають доступ впродовж 48 годин.
"Що таке "ковідний" сертифікат? Це документ у "Дії", який підтверджуватиме ваш статус про вакцинацію в Україні, на території ЄС та інших країнах. Працюватиме, як і будь-який інший документ у "Дії", - його дійсність можна буде перевірити через QR-код", - пояснив Федоров.
За його словами, це бета-тестування - важлива частина запуску "ковідних сертифікатів", яка допомагає протестувати роботу послуги.
Наразі технічною реалізацією "ковідних сертифікатів" спільно займаються команди Мінцифри, МОЗ, Нацслужба здоров'я України, Міністерство закордонних справ та прикордонна служба.
Нагадаємо, що у травні МЗС України розпочав активну роботу над укладенням двосторонніх угод щодо визнання національних сертифікатів про вакцинацію від COVID-19, щоб громадяни могли подорожувати влітку.
Новые статьи:
- Чому дорослим важливо вакцинуватись: обов’язкові та рекомендовані щеплення
- Не всі водойми безпечні: де в Україні можна купатися, а де – заборонено
- Розширений неонатальний скринінг в Україні: як перші результати формують сталу систему діагностики
- Е-рецепт в Україні: що потрібно знати пацієнтам у 2025 році?
- МОЗ провело п’ятиденну експертну місію TAIEX щодо регулювання косметичної продукції
Также интересно посмотреть:
- МОЗ: початок роботи Центрів контролю та профілактики хвороб
- МОЗ: проведення вакцинації проти COVID-19 є безпечною для людей з ВІЛ/СНІД
- МОЗ: впровадження Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні
- ВООЗ: вакцинація не звільняє від носіння масок
- Чи існує необхідність у вакцинації проти COVID-19 з високим рівнем антитіл?