Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Епідемія Covid-19 не буде останньою: глава ВООЗ

 Епідемія Covid-19 не буде останньою: глава ВООЗГенеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що епідемія Covid-19 не буде останньою, тому країни повинні зміцнювати свої системи охорони здоров'я і бути готовими до нових надзвичайних ситуацій.
Про це він розповів у відеозверненні, присвяченому Міжнародному дню протиепідемічної готовності 
Так на думку керівника ВООЗ, коронавірусна криза не буде останньою пандемією, і спроби вберегти здоров'я людей приречені на невдачу без розв'язання глобальних проблем, таких як зміни клімату та захист тварин.
 
Гебреісус також засудив недалекоглядну розтрату грошей на точкову боротьбу зі спалахами хвороби, коли нічого не робиться для підготовки до наступного спалаху.
 
Він нагадав, що в першому щорічному звіті Глобальної ради з питань моніторингу готовності світу до надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я за вересень 2019 року, опублікованому за кілька місяців до спалаху коронавірусу, було застереження, що світ не готовий до потенційно руйнівних пандемій.
 
"Історія говорить нам, що нинішня пандемія не буде останньою, і що епідемії є об'єктивною реальністю. Пандемія висвітлила тісний зв'язок між здоров'ям людей, тварин і планети", - зазначив керівник ВООЗ.
 
Згідно з даними з офіційних джерел, від коронавірусу вже загинули не менше 1,75 мільйона людей, і з моменту спалаху, зареєстрованого в Китаї в грудні минулого року, було зафіксовано майже 80 мільйонів випадків зараження.
Гебреісус резюмував, що наслідки пандемії виходять далеко за рамки самої хвороби та "мають далекосяжні наслідки для суспільства і (світової - УП) економіки".

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм