Кожний десятий у світі уже міг заразитися коронавірусом – ВООЗ

Кожний десятий носій коронавірусу у світі – це більш, ніж у 20 разів більше, ніж показує офіційна статистика. І якщо такі прогнози справедливі, фактично кожна людина у світі перебуває у небезпеці щодо зараження, вважає пан Райан.
За інформацією ВООЗ, захворюваність на COVID-19 наразі значно зростає у країнах Південно-Східної Азії та Європи. У державах східного Середземномор’я відзначається тенденція до зростання показників летальності через COVID-19. Найменш активно даний тип коронавірусу розповсюджується у країнах Африки та океанічних державах, що розташовані у західній частині Тихого океану.
Отже, якщо прогнози ВООЗ щодо реального числа хворих правдиві, на COVID-19 хворіє або вже перехворіло близько 800 мільйонів людей у світі. Кількість же лабораторно підтверджених випадків наразі трохи більше 35 мільйонів.
Про те, що COVID-19 може протікати без будь-яких симптомів, відомо вже давно. При цьому людина є заразною, сама про це навіть не підозрюючи. Тож стримати поширення даного типу коронавірусу дуже непросто, наголошують у ВООЗ.
Автор: Ольга Купріянова
Новые статьи:
- В Україні запустили дистанційну військово-лікарську експертизу для поранених захисників за кордоном
- МОЗ та Франція поглиблюють співпрацю у сфері судово-медичної експертизи
- Ляшко та ВООЗ узгодили пріоритети гуманітарної допомоги Україні на 2026 рік
- МОЗ пояснило, як діяти після контакту з хворим на кір
- В Україні зафіксовано понад 1,3 тисячі випадків кору: медики закликають вакцинуватися
Также интересно посмотреть:
- Введення жорсткого карантину допомагає знизити рівень захворюваності на COVID-19 в регіоні – Степанов
- Стали відомі лауреати Нобелівської премії з медицини
- Зареєструвати новонароджену дитину можна за допомогою онлайн-сервісу єМалятко – НСЗУ
- У НСЗУ розповіли, чи буде програма «Доступні ліки» функціонувати у 2021 році
- Кількість госпіталізованих з підозрою на COVID-19 в Україні стрімко збільшується – Максим Степанов