Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

«PUBLIC HEALTH 2019» - бізнес-подія №1 для медичного ринку

«PUBLIC HEALTH 2019» - бізнес-подія №1 для медичного ринкуНайбільша в Україні XXVIII Міжнародна медична виставка «PUBLICHEALTH» завдяки потужному потенціалу професійних учасників-брендів та формату прямого спілкування ProfMeeting традиційно стане ефективним середовищем для пошуку бізнес-партнерів, місцем для укладання вигідних контрактів та знайомства з інноваціями світового рівня у медицині. Науково-практичні заходи орієнтовані на запити найбільш прогресивних лікарів та організаторів охорони здоров’я, які прагнуть крокувати в ногу з часом. Великий розділ присвячений актуальним питанням оновленої в світлі реформи охорони здоров’я законодавчої бази, оформлення документації та підготовки до перевірок. 

«В цьому році наших учасників та відвідувачів чекає дуже багато нових форматів та інсайтів, - розповідає директор виставки Інна Задорожня. – Вся навчальна ділова програма буде проходити у актуальному європейському форматі порушення проблем, викриття помилок та пошуку шляхів їх подолання. Вперше в Україні буде презентований унікальний проект з надання екстреної медичної допомоги за стандартами НАТО».

Учасників очікує популярний конкурс «Головний лікар року», на якому у професійних здобутках змагатимуться найкращі головні лікарі з усієї України. Великий розділ «ДіджиталМед» традиційно представить останні технологічні інформаційні тренди у медицині. Крім того, «PUBLICHEALTH» стане майданчиком для встановлення різноманітних навколо медичних рекордів та інтерактивних заходів з лідерами думки та популярними у професійному середовищі лікарями, науковцями, блогерами тощо.

Досьє «PUBLIC HEALTH»

  • Дата проведення «PUBLIC HEALTH 2019» – 1-3  жовтня 2019 року.
  • Місце проведення - Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15.
  • Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITEGroupPlc. ( Великобританія).
  • 300 компаній провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначенняз 16 країн світу, зокрема з Німеччини, Чехії, Латвії, Італії, Індії, Китаю, Сингапуру, Великобританії, Нідерландів, США, Республіки Білорусь, Польщі, Туреччини, Австрії, Молдови та України.
  • 9750 відвідувачів, фахівців з різних галузей медицини.
  • 84% відвідувачів виставки - це «decisionmakers», топ-менеджмент клінік та лікарі з усіх регіонів України.
  • Високу якість організації події підтверджено сертифікатом UFI- Всесвітньої асоціації виставкової індустрії.
 
Більш детально про виставку «PUBLIC HEALTH 2019»на www.publichealth.com.ua

Безкоштовний квиток можна отримати за посиланням: http://bit.ly/2Y1KAye використовуючи промокод ZDOROV

Контакти організаторів:

ДП "Прем'єр Експо", Україна
Тел.: (044) 496-86-45
ph@pe.com.ua
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники