Перевозка больных

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

24-26 жовтня 2018 року у Львові відбудеться XVI міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XVI міжнародний стоматологічний форум

XVI міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XVI міжнародний стоматологічний форум24-26 жовтня 2018 року у Львові відбудеться XVI міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XVI міжнародний стоматологічний форум.

 
Мета заходу – демонстрація новітніх технологій, матеріалів, обладнання та інструментарію, сучасних методик лікування в галузі стоматології, обмін досвідом між спеціалістами різних країн світу та регіонів України.
 
Виставка «Дентал-Україна» – це захід міжнародного рівня, куди приїжджають науковці, представники відомих фірм-виробників та практикуючі стоматологи з усіх куточків України та з-за кордону. За роки свого існування саме ця виставка стала ідеальною платформою для просування нових продуктів та технологій на стоматологічному ринку України.
 
 
У рамках XVІ міжнародного стоматологічного форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, майстер-класів, практичних демонстрацій новітніх технологій, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних фахівців та фірм-виробників.
 
Виставка «Дентал-Україна» та супутні науково-практичні заходи покликані підвищити рівень професійних знань, розширити інструментарій стоматологів та, відповідно, сприяти розвитку якості стоматологічних послуг для населення Західного регіону та України загалом.
 
Організатор виставки: ПрАТ «Гал-ЕКСПО».
 
Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)
 
Детальна інформація про захід:

Тел.: (032) 2971369, (067) 6711436
Факс: (032) 2971756
e-mail: nml@galexpo.lviv.ua
Facebook: https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники