Перевозка больных

Медичне обладнання

МОЗ: додаткові виплати лікарням, в яких працюють лікарі-інтерни

МОЗ: додаткові виплати лікарням, в яких працюють лікарі-інтерниУряд ухвалив постанову, яка передбачає додаткові виплати закладам охорони здоров’я, в яких працевлаштовані та залучені до надання медичної допомоги лікарі-інтерни. Додаткові кошти будуть спрямовані на оплату їхньої праці. 

Щомісяця медичний заклад, в якому працевлаштовані лікарі-інтерни, отримуватиме додаткове фінансування за програмою медичних гарантій. У 2022 році на оплату праці лікарів-інтернів передбачено 444 мільйони гривень.
 
За словами міністра охорони здоров'я, дана постанова — важливий крок до забезпечення стабільної роботи медичних закладів. 
 
«В умовах воєнного стану надважливо зберегти кадровий потенціал закладів охорони здоров'я. Ще в лютому МОЗ дозволило залучити лікарів-інтернів до надання медичної допомоги постраждалим під час війни. З цього часу тисячі лікарів-інтернів пліч-о-пліч із більш досвідченими колегами ведуть боротьбу на медичному фронті.  Безперечно, кожен із них заслуговує на гідну оплату своєї праці», — повідомив Віктор Ляшко.
 
Постанова посилить спроможність закладів охорони здоров'я та сприятиме збереженню кадрового потенціалу. Залучаючи до роботи лікарів-інтернів, медзаклад може збільшити обсяг та якість надання медичної допомоги.
 
Своєю чергою, лікарі-інтерни отримають мотивацію продовжувати медичну кар‘єру в Україні.
Нагадуємо, МОЗ дозволило залучати лікарів-інтернів для надання медичної допомоги на період війни.

Медична платформа