Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Яких помилок припускаються українці при COVID-19? Коментарі лікаря

Яких помилок припускають українці при COVID-19? Коментарі лікаряЯких основних помилок припускаються при коронавірусі? Інформацією поділився у Telegram головний лікар одного з діагностичних центрів Львова Тарас Жиравецький.
 
Є кілька основних помилок, яких припускаються пацієнти, хворі на коронавірус COVID-19, зокрема, ігнорують високу температуру, приймають ліки, яких немає у протоколі лікування, а також не роблять лабораторні тести.
 
Також одна з головних помилок – відсутність пульсоксиметра (пристрій для вимірювання рівню кисню в крові). Відмітимо, що придбати пульсоксиметр Ви можете скориставшись медичним маркетом ITMED
 
За його словами, теж не варто пізно йти в стаціонар при тяжкому перебігу захворювання.
 
"Які основні помилки при ковіді?.. Не виконання тесту на ковід, як наслідок – пізнє призначення лікування та багато друзів та родичів з ковідом… Спроба не лікуватись з надією, що все мине самостійно… Заперечення існування ковіду…", – зазначив медик.
 
Жиравецький підкреслив, що якщо не припускатися таких помилок, – COVID-19 мине значно легше.
 
Керівництво МОЗ своєю чергою зазначає, що в Україні єдиним виходом для зменшення навантаження на систему охорони здоров’я є вакцинація від коронавірусу.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм