Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Запуск анонімної вакцинації: коментарі очільника МОЗ

Запуск анонімної вакцинації: коментарі очільника МОЗМіністр охорони здоров’я Віктор Ляшко каже, що перевірить інформацію про нібито відкриття "анонімного" пункту вакцинації на Закарпатті та назвав відкриття такого пункту у західному регіоні "фейком".
 
"Ми зараз розбираємося, що там на Закарпатті…", - відповів Ляшко.
 
Ляшко уточнив, що цей "пункт" не стосується "ковідної амністії".
"Ковідна амністія", нагадав міністр, стосується допуску до вакцинації пацієнтів, що мали підроблений COVID-сертифікат і розповіли про це сімейному лікарю.
 
При цьому "зараз запускається процес" спрощення цієї процедури – коли громадянам не доведеться через суд запрошувати дозвіл на щеплення.
 
Ляшко наголосив, що МОЗу важливо бачити всі наявні дані щодо вакцинації населення.
"На Закарпатті там хтось собі щось придумав. Я не знаю, чи це правда. Ми перевіримо повністю всю інформацію. Вчора (відзнач. 18 листопада) з директором департаменту говорив: не може бути ніякої анонімності. Ми хочемо бачити, що відбувається, і вносити все через електронну форму системи охорони", - сказав він.
 
Нагадаємо, що декілька днів назад депутат Закарпатської обласної ради Федір Шандор заявив, що у регіоні запустили соціальний проєкт з анонімної вакцинації громадян, які купили фейкові COVID-сертифікати.
Чиновник стверджував, що влада зважилася на експеримент після опитування серед мешканців області, чи готові вони щепитися від коронавірусу, маючи на руках підроблені документи про нібито "проведену вакцинацію".
Повідомлялося, що в анонімному кабінеті може щепитися кожен, хто не бажає, щоби його дані були внесені в електронний реєстр системи охорони здоров’я.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники