Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Міжнародні COVID-сертифікати можна згенерувати на порталі Дія: деталі

Міжнародні COVID-сертифікати можна згенерувати на порталі Дія: деталіДосі COVID-сертифікат можна було отримати тільки у застосунку Дія. З 23 вересня послуга доступна на порталі Дія. Діяти COVID-сертифікат буде 365 днів. Ба більше, наразі на iOS (мобільній операційній системі Apple) можна згенерувати "жовті" внутрішні COVID-сертифікати в застосунку Дія.
 
“Чим більше людей отримають щеплення, тим менша ймовірність настання “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Вакцинація — це єдиний спосіб захистити себе від небезпечної хвороби та залишити жорсткі обмеження в минулому. Вакцинація двома дозами дозволяє отримати міжнародний COVID-сертифікат на рік, а це, крім захисту вашого здоров’я, надає вам і певний бонус — можливість подорожувати різними країнами в умовах пандемії”, — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
 
“Уже майже мільйон українців згенерували свої міжнародні COVID-сертифікати в застосунку Дія. Тепер згенерувати сертифікат можна і на порталі Дія. Так українці, що не мають ID-картки або закордонного біометричного паспорта, або Дія.Підпису, зможуть отримати сертифікат та подорожувати з ним. Адже українські COVID-сертифікати в Дії офіційно визнані в ЄС”, — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 
Щоб згенерувати COVID-сертифікат на порталі Дія, потрібно:
  • авторизуватися на порталі Дія;
  • вибрати послугу "Згенерувати COVID-сертифікат";
  • підписати кваліфікованим електронним підписом заяву на отримання сертифіката, якою ви дозволяєте ЕСОЗ передати Дії медичні дані для COVID-сертифіката (для підпису на порталі можна скористатися як Дія.Підписом, який ви згенерували в застосунку Дія, так і будь-яким іншим електронним підписом);
  • після отримання підпису під повідомленням про згоду надати медичні дані Дія надсилає запит в Електронну систему охорони здоров'я і формується сертифікат у форматі PDF.
Ви можете його видрукувати або просто зберегти файл на телефоні чи іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрана.

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники