Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Україна в п'ятірці країн по захворюваності на кір

Україна в п'ятірці країн по захворюваності на кірУкраїна потрапила в п'ятірку країн із захворюваності на кір.  У цей список також увійшли Демократична Республіка Конго, Ліберія, Мадагаскар та Сомалі.  Саме в цих країнах найвища цифра інфікованих.
 
Тенденції до зростання захворюваності на кір зберігаються і в цьому році.
 
ВООЗ також зазначає, що показники можуть бути значно більшими, адже мова йде тільки про офіційно зареєстровані випадки.  Так, за розрахунками організації, в 2018 році захворюваність могла перевищити 9,7 млн. випадків, а роком раніше - 7,5 млн.
 
Більшість випадків зараження припадає на немовлят та  дітей до п'яти років.

Як підкреслює ВООЗ, «немовлята та маленькі діти піддаються найбільш серйозному ризику зараження на кір, з потенційними ускладненнями, включаючи пневмонію та енцефаліт».  «Уже сам факт, що сьогодні діти вмирають від таких хвороб, як кір, який можна запобігти за допомогою вакцинації, викликає обурення і свідчить про колективний провал в питанні захисту найбільш вразливої верстви населення в світі», - заявив генеральний директор організації Тедрос Аданом Гебреєсус.  Він закликав світову спільноту інвестувати кошти «в імунізацію та в якісну охорону здоров'я».

Автор: Наталія Холявицька.
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм