Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Болить серце? Запитай у лікаря!

Болить серце? Запитай у лікаря!МОЗ України продовжує формат спілкування лікарів та пацієнтів “Запитай у лікаря”. 22 серпня у будемо розмовляти про здоров’я серця. 

Про профілактику інфаркту, раптову серцеву смерть та періодичність консультацій з кардіологом говоритимемо з Костянтином Руденком, доктором медичних наук, професором, заступником директора з лікувально-координаційної роботи ДУ «Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова» НАМН України, експертом МОЗ України за напрямом «хірургія серця і магістральних судин у дорослих».

Трансляція відбудеться 22 серпня 2019 року о 14:00 на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook.

Пишіть свої запитання під публікаціями у Facebook та Twitter, а лікар відповість на них у прямому ефірі.

МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви маєте отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким ви підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я. Формат “Запитай у лікаря” - це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, що не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем. 

Джерело: http://moz.gov.ua


Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники