Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Роботизовані аптеки: “Ми косимо ціни”

Роботизовані аптеки: “Ми косимо ціни”Для підтримки здоров'я можна робити різні процедури: регулярно відвідувати лікаря, дотримуватись правильного способу життя та відмовлятись від шкідливих звичок. Але головне — знайти собі надійного помічника.

Роботизовані аптеки під брендами “Аптека Копійка”, “Благодія”, “Аптека АНЦ” вирішили зробити підтримку здоров'я простою та економною. Вони оголосили всеукраїнську акцію “Косимо ціни”*, котра триватиме з 01.08 по 30.09.2019.

Впродовж двох місяців на відвідувачів чекає унікальна можливість придбати улюблені товари зі знижками майже на чверть вартості (до 25%). Масштабна акція охоплює різні позиції — гігієнічні та лікарські засоби, дієтичні добавки, медичні вироби тощо. Пропозиція діє на території всієї України. Поки аптечний робот PharmBot знаходить товар на полиці, покупець може уточнити деталі акції у провізора. На пошук потрібної упаковки техніка витрачає лише 7 секунд! Саме тому в роботизованих аптеках немає довгих черг.

А ще фармбренди “Аптека Копійка”, “Благодія”, “Аптека АНЦ” пропонують зробити попереднє замовлення за допомогою довідки. Це друга можливість економити свій дорогоцінний час. Після замовлення потрібний товар можна швидше забрати в аптеці.

Роботизовані аптеки косять і черги, і ціни. Вони пропонують придбати улюблені товари з великими знижками (до 25%). Акція діє всього два місяці — з 01.08 по 30.09.2019. Перелік продуктів та розмір знижок можна дізнатись у провізорів. Щоб скористатись перевагами акції, треба поспішити. Знижки діють при наявності товарів в аптеках.

Фармбренди “Аптека Копійка”, “Аптека АНЦ” та “Благодія” експериментують та постійно вводять інновації. Хоча підтримка здоров’я залишається зоною відповідальності кожної людини, вони допомагають робити покупки із задоволенням.

Нагадуємо, акція “Косимо ціни” стартує з початком серпня!
 
* Інформацію про ціну на товар до і після застосування знижки, співвідношення до попередньої ціни реалізації, асортимент продукції, на який надаються знижки, а також відсоток, знижки можна дізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації на акційний товар до 25%.
 
 
 
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники

    


Алкофарм