Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo

 
VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo11-12 червня 2019 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться головний галузевий захід, який об'єднає лідерів медичного і оздоровчого туризму України, а також зарубіжжя. Виставка стане платформою для активної взаємодії та співпраці між гравцями ринку медичного туризму на професійному рівні. Насичена бізнес-програма заходів та В2В BUYERS MEETING відкриють нові горизонти для розвитку та просування медичних послуг на міжнародному та внутрішньому ринках.
 
У цьому році головним нововведенням виставки стане МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ (IMTC– унікальна платформа для обміну досвідом в лікуванні багатьох захворювань між зарубіжними та вітчизняними медичними центрами та клініками. Це місце зустрічі і активної взаємодії гравців ринку медичного туризму, це нові можливості розвитку і просування медичних послуг в Україні і за кордоном.
 
Організатори заходу: компанія LMT, MPE (Medical Professional Events)
 
Співорганізатор: Компанія Health Promo
 
Офіційна підтримка: Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, НМАПО імені П. Л. Шупика
 
Експозиційна частина виставки буде представлена колективними стендами Австрії, Угорщини, Грузії, Індії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Південної Кореї, а також представниками багатьох інших країн.
 
Новітні медичні технології та інноваційні розробки лікування пацієнтів продемонструють провідні українські та зарубіжні медичні центри.

РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ:

1. ВИЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
Учасники: міністерства, посольства, відомства; зарубіжні медичні центри, приватні клініки; центри кардіології та кардіохірургії; онкологічні центри; центри ортопедії і травматології; офтальмологічні клініки; центри гінекології та акушерства; центри медичної реабілітації; агентства медичного туризму; зарубіжні медичні асоціації, медичні кластери.
 
2. В'ЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ
Учасники: державні органи; українські медичні центри, приватні клініки; центри репродуктивної медицини; стоматологічні центри; клініки офтальмології; центри естетичної медицини, косметології; клініки пластичної хірургії; агентства медичного туризму; медичні асоціації.
 
3. ОЗДОРОВЧИЙ ТУРИЗМ
Учасники: санаторії, термальні курорти України та зарубіжжя; SPA і Wellness-центри.
 
4. СУПУТНІ ПОСЛУГИ
Учасники: авіа та транспортні компанії; туроператори і турагентства; страхові компанії; юридичні компанії; банки і фінансові установи; консалтингові та маркетингові компанії; спеціалізовані ЗМІ.
 
5. Медицина-Demo Zone
Учасники: IT-послуги для медичних установ; виробники обладнання та витратних матеріалів для стоматологічної галузі; репродуктивних клінік; акушерсько-гінекологічних клінік, центрів офтальмології; косметологічних центрів і клінік естетичної медицини; центрів пластичної хірургії; лазери, обладнання для ортопедії, реабілітації.

НАПРЯМИ КОНГРЕСУ (IMTC) *

  • ВИЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ;
  • В'ЇЗНИЙ МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ;
  • ОЗДОРОВЧИЙ ТУРИЗМ;
  • СУЧАСНІ СТАНДАРТИ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ;
  • ЗАХОДИ З НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ І ОБМІНУ ДОСВІДОМ ЗАКОРДОННИХ І ВІТЧИЗНЯНИХ КЛІНІК У ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: ОНКОЛОГІЯ, ОФТАЛЬМОЛОГІЯ, ХІРУРГІЯ, СТОМАТОЛОГІЯ, ЕСТЕТИЧНА МЕДИЦИНА, КАРДІОЛОГІЯ, РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА ТА БАГАТЬОХ ІНШИХ.
* Кількість заходів для лікарів-фахівців буде збільшуватися з урахуванням побажань зарубіжних і вітчизняних компаній - експонентів.
 
11 і 12 червня в рамках виставки відбудеться В2В BUYERS MEETING – безкоштовна програма зустрічей B2B для зареєстрованих учасників виставки з байєрами медичного туризму Європи, СНД і України.
 
Розширюйте географію своїх можливостей, знайомлячись з ключовими гравцями ринку, зацікавленими у співпраці саме з ВАМИ.
 
Вхід на виставку – вільний, за умови попередньої реєстрації. http://www.htexpo.com.ua/poluchit-priglasitelnyy
 

Чекаємо на Вас 11-12 червня 2019 року у виставковому центрі ACCO International Expo Center (Україна, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна)

Додаткова інформація
 

З питань участі у виставці:
Тел .: +380 (44) 206-10-15
Моб .: +38 (097) 720-64-40
E-mail: info@htexpo.com.ua
З питань участі в Конгресі:
Тел.: +380 (44) 526-92-91
Моб. +380 (67) 770-32-36
+380 (95) 858-30-96
E-mail: ceo@mpe.com.ua
 
WWW.HTEXPO.COM.UA
 
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники