Поиск и подбор медперсонала
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

ДЕНЬ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ ' 2017 5 жовтня 2017 року

спеціалізований захід для головних лікарів та медичних керівників України — ДЕНЬ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ – 2017Шановні колеги!
 
Продовжуючи традицію, започатковану минулого року, з нагоди святкування Міжнародного дня лікаря, запрошуємо Вас відвідати спеціалізований захід для головних лікарів та медичних керівників України — ДЕНЬ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ – 2017, який відбудеться 5 жовтня 2017 року в рамках 26-ої  Міжнародної медичної  виставки «Охорона здоров’я 2017».

Організатором заходу виступає ДП «Прем’єр Експо» (ITE Group Plc) за підтримки Всеукраїнської асоціації головних лікарів. Генеральний підрядник: компанія JK Consulting Group.
 
Метою проведення заходу є визнання та відзнака досягнень найвидатніших з головних лікарів України. 

В рамках урочистої частини заходу традиційно буде проведена церемонія нагородження  Всеукраїнською відзнакою «Головний лікар року»
 
Минулорічна подія видалася неймовірно масштабною, участь у святкуванні прийняли більш ніж 230 головних лікарів державного і приватного секторів охорони здоров'я з 18 областей України. Учасники обговорювали найважливіші теми медичної галузі з якими  щодня стикаються у професійній діяльності. 
 
Цьогоріч на Вас очікує ще більш масштабний захід!  Ми запрошуємо долучитися до події Головних лікарів та медичних керівників з усієї України! 
 
Гарантуємо незабутнє святкування професійного свята та позитивні враження для кожного учасника! 

Чекаємо на Вас 5 жовтня 2017 року за адресою:  м. Лівобережна, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр,  пав.№3, конференц-зала №14
 
 
За усіма питаннями звертатися: 
компанія JK Consulting Group
+38 044 331 04 27
+38 093 328 77 54 
office@jk-group.com.ua 

ОН-ЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
 

Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники