Поиск и подбор медперсонала
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Відбувся Міжнародний форум спортивної медицини та реабілітації

Міжнародний Форум Спортивної медицини та Реабілітації9 грудня 2016 рокуу спортивному гриль-ресторані “Олімпійський”, що знаходиться на головній спортивно-культурній арені країни НСК “Олімпійський”, відбулась довгоочікувана знакова подія у сфері спортивної медицини - Перший Міжнародний Форум Спортивної медицини та реабілітації. Форум був організований за підтримки Міністерства молоді та спорту Українита Національного олімпійського комітету.

На урочистому відкритті Першого Форуму були присутні:
 • Роман Вірастюк – директор департаменту олімпійського спорту міністерства молоді та спорту України 
 • Володимир Бульба - Радник Міністра молоді та спорту
 • Іван Сорока – відповідальний секретар Світової федерації українських лікарських товариств 
 • Віолетта Янишевська - Президент Української Асоціації медичного туризму
 • Сергій Опря - Голова Наглядової Ради ГО «Відкриті Можливості» та координатор Національної громадської кампанії «Спільна перемога»
 • Микола Шпаковський - директор «Укрмедстар», співорганізатор форуму
 • Модератор Форуму - Ігор Торський, генеральний директор «Фарм Аутсорсінг», віце-президент Української Асоціації Медичного Туризму.
Це перший захід в Україні, який на одному майданчику об'єднав спеціалістів сфери медицини та спорту. Він пройшов у форматі конференції з панельними дискусіями, майстер-класами, спортивними виступами. Міжнародний Форум Спортивної медицини та Реабілітації

Почесним гостем заходу став Гай Мораг - лікар спортивної медицини медичного центру Іхілов Сураські, головний лікар спортивних клубів "Хапоель Петах Тиква", "Маккабі".

Серед доповідачів на Форумі були також присутні відомі спеціалісти спортивної медицини та реабілітації з України - Апанасенко Геннадій, Савенков Володимир, Касатка Олег, Капралов Сергій, Буцька Лідія, Бур'янов Олександр, Рокита Тарас, Ель-Заммар Ферас, Дроздовська Світлана, Ткачук Олександр, Владимиров Олександр, Омельченко Тарас та ін.

В рамках форуму відбулись:
 • виступи провідних міжнародних та українських експертів;
 • обговорення поточного стану та перспектив розвитку спортивної медицини та реабілітації в Україні;
 • майстер-класи фармацевтичної компанії «ЮРІЯ ФАРМ» та «Центру Капралова»;
 • обговорення дорожньої карти дій на 2017 рік з питань спортивної медицини та реабілітації.
Міжнародний Форум Спортивної медицини та РеабілітаціїНайефективнішим елементом заходу стали панельні дискусії, які проводилися після кожного  тематичного блоку конференції. Учасники з залу задавали експертам  актуальні питання про стан спортивної медицини та реабілітації спортсменів в Україні. Піднімалися питання місцевих реформ, стану та перспектив спортивної медицини в різних містах України та висувалися пропозиції щодо подальшого розвитку галузі.
 
Особливу увагу присутніх привернула студія цікавих майстер-класів. Фармацевтична компанія «ЮРІЯ ФАРМ» представила лікування спортсменів шляхом внутрішньо -суглобного введення препаратів та їх ефективність. А «Центр Капралова»продемонстрував на спортсменах різної будови тіла види відновлювальних та лікувальних технік масажу, мистецтво банних процедур та їх неоціненний вплив на збереження здоров’я спортсменів.

Під час кава-брейків були виступи брейк-дансу у виконанні BboyKepril та східно-оздоровчих технік у виконнані Віталія Осипова.

Основна частина Форуму завершилася о 18:00, після чого всі  бажаючі учасники та гості Форуму відвідали Виставку-Музей Досягнень Братів Кличків, де можна наочно побачити та відчути всі емоції від перемог Братів Кличків та ознайомитися з усіма досягненнями видатних українських спортсменів-боксерів.
Захід був завершений фуршетом з музичною програмою та неформальним спілкуванням.

Даний Форум відбувся завдяки підтримці партнерів: Корпорації «ЮРІЯ-ФАРМ», ТОВ «Рехафлекс», фармацевтичної компанії «Фіто-Лек», спортивного гриль-ресторану «Олімпійський», ТОВ «Фарм Аутсорсінг», ТОВ «Укрмедстар», ТОВ “Маркетингове агентство «СПО енд СПО інтернешнл», національної громадської кампанії «Спільна перемога».

Сподіваємося, що даний захід стане вагомим кроком у підвищенні рівня готовності українських спортсменів до змагань найвищого рівня та  створить умови для виходу на більш високий рівень розвитку сфери спортивної медицини і реабілітації в Україні.
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники