Поиск и подбор медперсонала
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

У Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління»

18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління». 18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління». Конференція є щорічним заходом і успішно проходить цього  року вже вп’яте. 
Конференція «Медичний заклад: організація та управління» є своєрідним майданчиком для спілкування й обміну досвідом для власників, менеджерів, головних лікарів медичних закладів різних форм власності та абсолютно різних напрямків: це і загальна медицина, і спеціалізовані медичні заклади, і діагностичний та лабораторний сегменти.

Поряд із великою кількістю учасників, варто відзначити надзвичайно високий рівень організації заходу.Організаторами Конференції є компанія «МедЕксперт» та Юридичне бюро Олени Бабич.

Партнерами цьогорічної конференції стали компанії «Профімед-Сервіс», «Вектор-Бест Україна» та «IMS Ukraine».

Незмінними модераторами конференції були адвокат, експерт з медичного та сімейного права Олена Бабич та директор компанії «МедЕксперт» Олена Лепешина.
Тематика цьогорічної конференції була присвячена ЯКОСТІ в медицині.

У цьому році організатори в якості експерименту не пропонували спікерам теми доповідей, а надали лише загальну тематику конференції. Екперимент виявився вдалим, оскільки програма конференції фактично була побудована доповідачами, а склад доповідей дозволив логічно вибудувати її від стратегії до конкретних інструментів та на завершення практичний досвід роботи над помилками.

Про якість в медичній сфері учасникам конференції розповідали найдосвідченіші фахівці в галузі управління медичним ринком та керівники провідних медичних закладів України.

18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Олег Петренко, заступник генерального директора з питань стратегічного розвитку клініки
ISIDA,говорив про стратегію, якість та результат. На думку доповідача, якість – це не дискретна оцінка,не акредитація і не наявність сертифікатів ISO…
Якість це постійний рух, а справжня якість – це кооперація і співпраця між людьми в організації, що є значно важливішим за протоколи.

Однією із тез Олега Петренко є наступна: «Якість – це робити правильні речі правильно і в потрібний час!»

18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
На думкуМиколи Скавронського, комерційного директора Медичної лабораторії «СІНЕВО Україна», пацієнт не може оцінити «якість» аналізу, адже це тільки одна з характеристик «послуги».

"Якість - це параметр другої підрядності... Головне - визначити хто Ваш клієнт, тому що якість - це відповідність очікуванням цільової аудиторії".
18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Наталія Кундіна, головний лікар дитячих медичних підрозділів медичної мережі «Добробут»
у своїй доповіді говорила про «Проблемні питання забезпечення структурної якості надання медичної допомоги».

"Якість - це багатоаспектне явище. А оцінка якості в медицині, що використовується сьогодні - криза системи охорони здоров'я".18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Дмитро Луфер,
операційний директор медичної групи IntoSana, говорив про якість в медицині з точки зору пацієнтів. Чи можуть пацієнти відчути та оцінити медичну якість настільки, щоб саме вона, ця медична якість, стала конкурентною перевагою медичного закладу? Це досить непросте запитання не лише для менеджерів медичних закладів, а й для самих пацієнтів.
Лише пряме звернення до пацієнта із запитанням «Що для Вас якість в медицині?» може виявити його думку.Те, якими різними чи ні можуть бути відповіді пацієнтів Дмитро Луфер продемонстрував в унікальному відео-інтерв'ю, головними діючими особами якого були звичайні люди - пацієнти/


18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Різниця в очікуваннях пацієнта щодо якості відрізняється в залежності від їх віку та інших характеристик. 

Про це, а також про те чи можна довіряти результатам анкетування пацієнтів розповідала медичний директор "Кібер Клініки Спіженко" Жанна Вакуленко.
18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Що дає стандартизація роботи медичним закладам? Чи не є вона обмеженням процесу медичного обслуговування пацієнта? В чому різниця між «наданням медичної допомоги» та «медичним бізнесом»?
На всі ці питання слухачі могли отримати відповіді під час доповіді Ірини Скрипник, засновника авторськоїстоматологічної клініки «ІРІС-ДЕНТ».
18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Одне із визначень сервісу – це перевищення очікувань споживача. Наскільки часто медичні заклади запитують своїх споживачів про їх очікування чи взагалі вважають за доцільне працювати із сервісною складовою як з іншими сферами діяльності медичного закладу.

Про власне відношення до питання сервісу та його вагомості у медичній сфері та результатами опитування пацієнтів ділилася генеральний директор Медичного Центру Святої Параскеви Тетяна Міхнова.


18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Інструмент виміру процесів, пов’язаних з якістю, під назвою «6 сигм» досить рідко використовується у сфері медицини.

Про користь інструменту та результати впровадження цього методу на прикладі МЛ «ДІЛА» розповідав Олексій Бабич, генеральний директор медичної лабораторії "ДІЛА".
18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
Денис Татаркін, виконавчий директор клініки «Медіком» 
запропонував для роздумів учасників важливу тему – «Робота над помилками».
Чому робота зі скаргами є важливою, чому це має бути командним процесом, чи є оптимальні алгоритми роботи зі скаргами пацієнтів і яка роль у цьому процесі «перших осіб» компанії.

18 березня у Києві відбулась конференція «Медичний заклад: організація та управління».
У дискусії власників медичних закладів участь взяли Мирослава Дрогомирецька, власник Клініки естетичної стоматології Мирослави Дрогомирецької та Клініки естетичної стоматології Мирослави Дрогомирецької “Перфект-Дент”, Тетяна Міхнова, співвласник і генеральний директор Медичного Центру Святої Параскеви, Тігран Арутюнян, співвласник та директор Дому медицини «Odrex»і Тамара Луговська, засновник і директор Центру планування сім’ї Тамари Луговської.


Під час виступів та дискусій всі присутні в залі мали можливість подумати – що таке «якість» для їхнього закладу і зробити висновки щодо можливих змін та удосконалень процесів, механізмів і послуг.

Ми дякуємо всім, хто був з нами у цьому році і підтримував проведення конференції попередні 5 років. І вже чекаємо наступної зустрічі – адже у кожного медичного закладу, крім спільних рис, є безліч особливостей, які варто обговорити й ділитися досвідом.
                                                                                                        
 
Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники