Поиск и подбор медперсонала
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Відкрито онлайн-реєстрацію на науково-практичну програму VII Міжнародного Медичного Форуму

Відкрито онлайн-реєстрацію на науково-практичну програму VII Міжнародного Медичного Форуму19–21 квітня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться головна подія галузі охорони здоров'я України — VII Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині — здоров'я нації» — міжнародна професійна платформа для обміну досвідом і підвищення кваліфікації, яка об'єднає потужну науково-практичну програму та найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров'я. Організаторами події є Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Компанія LMT.
 
У рамках Форуму відбудеться V Ювілейний Міжнародний Медичний Конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України».  Конгрес об’єднає понад 50 науково-практичних заходах — симпозіумах, конференціях, круглих столах, семінарах, майстер-класах. Спеціалісти зможуть підвищити рівень кваліфікації, обмінятися досвідом, дізнатися про найновіші методи та методики діагностики, профілактики і лікування.

Конгрес внесений до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році. Кожен учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.
Участь – безкоштовна. Без реєстраційного внеску!

Ознайомитися з програмою КОНГРЕСУТА ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ОНЛАЙН: http://medforum.in.ua/kongress-2016#overlay-context=iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress.

Звертаємо Вашу увагу, що науково-практична програма формується. Слідкуйте за доповненнями та оновленнями на офіційному сайті Форуму і Конгресу: http://www.medforum.in.ua/.
З будь-якими питаннями та за додатковою інформацією можна звертатися до Оргкомітету Форуму: + 38 (044) 206-10-99, +38 (096)734-45-05, +38 (066) 800-83-64, info@medforum.in.ua


Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники