Уперше з початку пандемії було зроблено понад 100 тисяч ПЛР-досліджень за добу: деталі
«Вчора в Україні вперше з початку пандемії зроблено більше ніж 100 тисяч досліджень за добу методом полімеразної-ланцюгової реакції. Це один із показників готовності медичної системи до реагування», – заявив Віктор Ляшко.
Міністр наголосив, що здолати пандемії можливо лише командною роботою. Для цього всім потрібно вакцинуватись, уникати контакту з особами, які мають ознаки вірусних інфекцій, правильно використовувати захисну маску, уникати відвідування місць скупчення людей, провітрювати приміщення, регулярно мити руки.
МОЗ відзначає, що за минулу добу зроблено 101 202 ПЛР-тестувань, 81 928 експрес-тестів на антиген та 7505 тестів методом ІФА.
Новые статьи:
- Держава розширила перелік безоплатних препаратів проти онкології
- Верховна Рада розглянула проєкт держбюджету-2026: медицина отримає 258 млрд грн
- В Україні стартувала перша магістратура з терапії мови та мовлення для реабілітації пацієнтів після поранень і інсультів
- 20 тисяч безоплатних вакцин проти грипу: у МОЗ розпочали щеплення медиків
- Держава платить понад 500 грн на день: переселенці зможуть безоплатно отримати медсестринський догляд
Также интересно посмотреть:
- Медики не отримали обіцяне підвищення зарплати від 1 лютого: коментарі НСЗУ
- НСЗУ: які послуги екстреної медичної допомоги пацієнт може отримати безоплатно?
- єПідтримка для підлітків: на які послуги вакциновані підлітки отримають 1000 грн?
- Розширення переліку медзакладів, що здійснюватимуть трансплантації кісткового мозку: деталі
- Початок використання ліків прямої дії проти COVID-19 в Україні: деталі










Новости медицины








