Перевозка больных
Сервіс запису паціентів

Маркет ITMED купить медтехнику в один клик

Місцева влада має забезпечити доступ до лікаря

Місцева влада має забезпечити доступ до лікаряМіністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька в інтерв'ю «Українська правда. Життя» розповіла про продовження трансформацій на первинному рівні медицини, підготовку запуску змін у лікарнях, автономізацію національних закладів та ситуацію всередині міністерства.

Керівники медичних закладів є відповідальними за формування політики заробітних плат в своїх закладах. Ми довіряємо керівникам цих закладів, що вони хороші управлінці і максимально ефективно використають ресурси. Але розуміємо, що стількох фахових управлінців у нас немає. Працівники закладів в багатьох закладах почали ініціювати підписання колективних договорів, в яких прописується, від чого залежить заробітна плата медичного персоналу. Є заклади, де це зробили, і там максимально гарантована зарплата в збільшених розмірах.

“Згідно з проектом Держбюджету реформа вторинки буде розпочата 1 квітня 2020-го року. У нас є ще п’ять місяців. Необхідні законодавчі зміни для продовження спрощеної автономізації. Законопроект готовий до реєстрації і подання.Друге питання: наші партнери аналізували спроможність закладів, наскільки вони готові до контрактування. В багатьох ще є питання забезпеченості комп’ютерами. Є питання, наскільки місцева влада готується до цього. 5 місяців достатньо, якщо поставити задачі” – сказала міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

Джерело: http://moz.gov.ua


Хотите получать новые статьи на почту?

Поиск клиники